Novinky a inspirace

 • NOVÉ: Montážní pracovní stoly

  NOVÉ: Montážní pracovní stoly

  Kategorii dílenského nábytku rozšiřujeme o nové montážní stoly! Nové pracovní stoly s odkládacími policemi a zásuvkami vám poskytnou dostatek prostoru i vysokou odolnost pro montáž a manipulaci. Seznamte se se všemi jejich výhodami již nyní!

  12. 7. 2024

 • 7 tipů: Jak přežít horké letní dny v kanceláři

  7 tipů: Jak přežít horké letní dny v kanceláři

  Venkovní teploty opět stoupají do astronomických výšin a vy si nevíte rady, jak se v uzavřeném prostoru v práci co nejvíce zchladit? Přinášíme Vám 7 tipů, které Vám v boji proti nesnesitelnému teplu pomohou. Čtěte více v článku.

  8. 7. 2024

 • NOVÉ: Kožené sedací soupravy PATTY, RUBY

  NOVÉ: Kožené sedací soupravy PATTY, RUBY

  Líbí se Vám elegantní styl kožených sedaček a hledáte novou sedací soupravu? Představujeme Vám kožené sedací soupravy a křesla PATTY a RUBY, které nově rozšířily naši nabídku. Prozkoumejte všechny jejich výhody již nyní.

  3. 7. 2024

 • Kancelářský nábytek PRIMO GRAY

  Kancelářský nábytek PRIMO GRAY

  Šedá barva je velice často spojována s profesionalitou a nadčasovostí. Seznamte se s řadou PRIMO GRAY přímo z výroby B2B Partner a vneste do své kanceláře nádech elegance i funkční detaily, které při své práci jistě oceníte.

  1. 7. 2024

 • NOVINKA: Semišové křeslo SIESTA

  NOVINKA: Semišové křeslo SIESTA

  Dopřejte si tu pravou siestu a posezení jako na obláčku kdykoliv během dne! Seznamte se s naším extra pohodlným semišovým křeslem SIESTA. Ideální pro odpočinek po náročném dni nebo klidný večer s knihou. Prozkoumejte všechny jeho výhody již nyní!

  26. 6. 2024

 • Akustické panely aneb jak zlepšit akustiku v místnosti

  Akustické panely aneb jak zlepšit akustiku v místnosti

  Trápí vás ozvěna nebo špatná kvalita zvuku v místnosti? Akustické panely mohou být tím pravým řešením! V článku se podíváme na různé typy akustických panelů, jejich výhody a způsoby instalace. Čtěte více již nyní.

  24. 6. 2024

 • NOVINKA: Obkladové panely ve skandinávském stylu

  NOVINKA: Obkladové panely ve skandinávském stylu

  Objevte nové dřevěné akustické panely ve skandinávském stylu, které přináší moderní design, zlepšují akustiku a snižují hluk v interiérech. Ideální pro obložení stěn kanceláří, domácností a sdílených prostor. Prozkoumejte všechny výhody již nyní. Čtěte více.

  24. 6. 2024

 • NÁŠ TIP: Venkovní lavička CORSO, 1580 mm

  NÁŠ TIP: Venkovní lavička CORSO, 1580 mm

  Hledáte univerzální a odolnou lavičku do parku, veřejných prostranství nebo před provozovnu? Seznamte se s venkovní lavičkou CORSO o délce 1580 mm. Sedák ze smrkových latí, černá lakovaná konstrukce a nosnost až 320 kg. Zjistit více.

  21. 6. 2024

 • 5 tipů: Jak vybrat zahradní nábytek

  5 tipů: Jak vybrat zahradní nábytek

  Sestavili jsme pro Vás 5 tipů, které Vám s výběrem toho správného zahradního nábytku a venkovního posezení pomohou [snadno a rychle].

  17. 6. 2024

 • NOVINKA: Usnadněte si práci se dřevem!

  NOVINKA: Usnadněte si práci se dřevem!

  Hledáte praktické pomocníky pro řezání a uložení palivového dřeva? Představujeme Vám nové stojany na dřevo, které Vám ulehčí práci se dřevem a vyřeší i jeho elegantní uložení. Mějte dostatek palivového dřeva vždy po ruce a prozkoumejte všechny kovové stojany na dřevo již nyní.

  17. 6. 2024

Kategorie článků
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys