Novinky a inspirace

 • NÁŠ TIP: Vybavení pro vlastní knihovnu

  NÁŠ TIP: Vybavení pro vlastní knihovnu

  Sníte o vlastní knihovně přes celou zeď nebo jen hledáte kvalitní policový, nástěnný regál pro uložení menšího množství knih? Sestavte si ideální knihovnu přesně dle vašich představ již nyní!

  18. 4. 2024

 • Osobní knihovna snadno a jednoduše!

  Osobní knihovna snadno a jednoduše!

  Sníte o vlastní knihovně přes celou zeď nebo jen hledáte kvalitní policový, nástěnný regál pro uložení právě rozečtené knihy a osobních fotografií? Sestavte si ideální knihovnu přesně dle vašich představ již nyní!

  17. 4. 2024

 • NÁŠ TIP: Vybavení pro konferenční prostory

  NÁŠ TIP: Vybavení pro konferenční prostory

  Vhodně zařízený konferenční prostor je základem pro všechny úspěšné a efektivní porady a firemní jednání. Vybrali jsme proto pro vás to nejprodávanější vybavení, které by mělo tvořit součást každé správně vybavené zasedací místnosti.

  15. 4. 2024

 • Shop Roku 2023: Vyhráli jsme cenu kvality!

  Shop Roku 2023: Vyhráli jsme cenu kvality!

  Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám poděkovat za vaši projevenou přízeň a důvěru. I díky Vašim ohlasům jsme i letos již po deváté v řadě vyhráli Cenu kvality v kategorii nábytek v soutěži ShopRoku, pořádanou nákupním rádcem Heureka.cz. Mockrát děkujeme.

  15. 4. 2024

 • Jak na výměnu plynového pístu, kříže a koleček Vaší židle?

  Jak na výměnu plynového pístu, kříže a koleček Vaší židle?

  Během používání kancelářské židle se může stát, že dojde k jejímu poškození. Pokud nejde o škody na čalounění opěráku a sedáku, případně na samotném těle židle, či jeho součástech, jako jsou područky nebo hlavová opěrka, lze situaci snadno řešit za použití univerzálních náhradních dílů.

  10. 4. 2024

 • KARIÉRA: Hledáme nové kolegy!

  KARIÉRA: Hledáme nové kolegy!

  Díky neustálému rozvoji naší společnosti hledáme do týmu nové kolegy! Aktuálně přijmeme do svého kolektivu pracovníky na pozici Operátor výroby! Přidejte se k nám.

  10. 4. 2024

 • NOVINKA: Konferenční židle PLUS

  NOVINKA: Konferenční židle PLUS

  Seznamte se s novými konferenčními židlemi PLUS! Nové stohovací plastové konferenční židle PLUS v elegantním a snadno omyvatelném designu Vás zaujmou zejména svou zacvakávací a snadno přenosnou konstrukcí. Dostupné ve 4 barevných variantách. Prozkoumejte všechny výhody již nyní!

  10. 4. 2024

 • 7 tipů: Jak zařídit venkovní prostory [snadno a chytře]

  7 tipů: Jak zařídit venkovní prostory [snadno a chytře]

  Máte ve svém firemním areálu k dispozici větší zahradu? Nebo jste se rozhodli zkrášlit ve firmě již dlouho smutně přehlíženou menší firemní terasu? Přinášíme Vám 7 tipů, jak zařídit venkovní prostory (snadno a chytře).

  8. 4. 2024

 • NOVINKA: Přístřešky na popelnice

  NOVINKA: Přístřešky na popelnice

  Elegantní řešení pro úschovu popelnic na tříděný odpad, jejich bezpečnost i údržbu ve firemním areálu. Představujeme Vám novinku – Elegantní přístřešky pro popelnice na tříděný odpad do objemu 120l a 240l! Prozkoumejte všechny varianty již nyní.

  3. 4. 2024

 • SLEVA: Venkovní i interiérové květináče

  SLEVA: Venkovní i interiérové květináče

  Hledáte venkovní, interiérové květináče za příjemnou cenu, které nejen ozdobí Váš prostor, ale květiny v nich budou jenom vzkvétat? Máme pro Vás TIP! Zlevnili jsme pro Vás praktické a designové květináče! Prozkoumejte akční nabídku již nyní!

  1. 4. 2024

Kategorie článků
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys