/Novinky a inspirace

Novinky a inspirace

 • NOVINKA: Kombinované poštovní schránky na balíky i dopisy!

  NOVINKA: Kombinované poštovní schránky na balíky i dopisy!

  Poznáte také situaci, kdy přepravce stojí před zamčenými dveřmi, nedozvoní se a následně odnáší váš dlouho očekáváný balík na nejbližší výdejnu či poštu? Zajistěte si spolehlivé a bezpečné doručení balíku i ve vaší nepřítomnosti a pořiďte si praktické a spolehlivé kombinované poštovní schránky na balíky i listoviny. Prozkoumejte všechny nové schránky na dopisy a balíky a jejich výhody již nyní!

  5. 6. 2023

 • KARIÉRA: Hledáme nové kolegy!

  KARIÉRA: Hledáme nové kolegy!

  Díky neustálému rozvoji naší společnosti hledáme do týmu nové kolegy! Aktuálně přijmeme do svého kolektivu pracovníky na pozici Junior specialista prodeje pro zpracování objednávek v PL. Přidejte se k nám!

  1. 6. 2023

 • NOVÉ zahradní sestavy, židle i stoly!

  NOVÉ zahradní sestavy, židle i stoly!

  Rozšiřujeme pro Vás nabídku zahradního nábytku o nové modely! Nové zahradní sestavy, zahradní skládací židle i stoly Vás zaujmou nejen svou odolností, ale i komfortem a elegancí! Součástí vybraných zahradních sestav jsou navíc i látkové podsedáky či polštáře! Prozkoumejte je všechny již nyní!

  30. 5. 2023

 • Závěsný systém STORIA – Z čeho se skládá?

  Závěsný systém STORIA – Z čeho se skládá?

  Hledáte do své garáže, prodejny nebo dílny závěsný systém, který vaše zboží, nářadí nebo dokonce zahradní náčiní uloží efektivně na své místo a přitom přehledně a esteticky? Prozkoumejte závěsný systém Storia, který s sebou včetně úspory prostoru na zemi přináší i vlnu příslušenství pro umístění jakéhokoliv druhu zboží a věcí!

  29. 5. 2023

 • 9 tipů: Jak vhodně prezentovat zboží na prodejně?

  9 tipů: Jak vhodně prezentovat zboží na prodejně?

  Otevíráte novou prodejnu a přemýšlíte nad jejím budoucím zařízením nebo jen chcete svůj současný obchod přeorganizovat, abyste zvýšili zájem zákazníků o vaše produkty? Máme pro Vás 9 tipů, které Vám pomohou vhodně prezentovat zboží na prodejně a tím zlepšit i vaše prodejní výsledky.

  25. 5. 2023

 • Dezény - Stolové desky

  Dezény - Stolové desky

  Představujeme Vám všechny dostupné dezény stolových desek na jednom místě!

  23. 5. 2023

 • KATALOG 2023/03 je tady!

  KATALOG 2023/03 je tady!

  AKTUÁLNÍ přehled těch nejzajímavějších produktů z různých koutů našeho sortimentu na jednom místě je opět tady! Nyní i se se spoustou novinek, které rozšířili naši jarní nabídku! Prohlédněte si náš aktuální propagační katalog 2023/03 již nyní!

  22. 5. 2023

 • Porovnání produktů - jak na to?

  Porovnání produktů - jak na to?

  Rozhodujete se mezi několika finálními produkty? Vyzkoušejte funkci „Porovnat“ označenou symbolem „váhy“, díky které si produkty vložíte do praktického srovnávače. Porovnání můžete snadno sdílet i s ostatními.

  17. 5. 2023

 • Náš tip: Variabilní prodejní regály!

  Náš tip: Variabilní prodejní regály!

  Přemýšlíte nad zařízením nové prodejny nebo jen chcete tu stávající lehce přeorganizovat a hodili by se Vám nové prodejní regály? Máme pro Vás řešení! Univerzální prodejní regály (regálové moduly) v bílé nebo sytě antracitové barvě jsou nejen vysoce odolné, minimalistické, ale zároveň je lze také flexibilně vzájemně kombinovat.

  15. 5. 2023

 • NOVÉ: Držáky na monitory, mobily a tablety!

  NOVÉ: Držáky na monitory, mobily a tablety!

  Rozšiřujeme pro Vás nabídku praktických a elegantních držáků na monitory, mobily i tablety o nové modely! Nové držáky v nabídce jsou nejen elegantní, ale i plně nastavitelné se spoustou funkčních vychytávek! Držáky na mobil můžete navíc umístit i na řídítka kočárku nebo motorky! Prozkoumejte je všechny již nyní!

  10. 5. 2023

Kategorie článků

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh


Nakupování

Služby

O firmě

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na míru