Výroba kancelářského nábytku

Vlastní výroba nábytku

Chceme našim zákazníkům nabídnout vždy něco navíc. A proto jsme v roce 2016 spustili vlastní sériovou a zakázkovou výrobu kancelářského nábytku, který jinde nekoupíte.

Kvalitní a unikátní kancelářský nábytek z naší výroby je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky každé kanceláře. Všechny prvky kancelářského nábytku jsou proto navrženy zejména s důrazem na ergonomii, funkčnost a estetiku. Jsou proto nejen robustní, trvanlivé, ale i esteticky pěkné.

Samotná výroba kancelářského nábytku se odehrává v moderních prostorech v Ostravě, ve kterých je umístěna nejen naše vlastní stolařská dílna, která je vybavena moderními technologiemi a stroji, ale máme zde umístěn i sklad plošného materiálu a dopravníky pro maximální kvalitu zpracování a efektivitu výroby.

 

Moderní technologie a kvalitní materiály

K výrobě vlastního kancelářského nábytku využíváme pouze kvalitní a osvědčené materiály a moderní technologie, které zajišťují jejich dlouhodobou životnost a minimální potřebu údržby. Všechny výrobky jsou navíc vyrobeny v České republice v souladu se standardy a normami kvality a bezpečnosti.

Na našich produktech používáme laminované desky od firmy Egger nebo Kronospan. Laminátem potažené desky vynikají vysokou trvanlivostí a odolností proti oděru, poškrábání a nárazům. Tyto vlastnosti v kombinaci s dlouhou životností a snadnou údržbou jsou proto ideální zejména v komerčních aplikacích a při výrobě nábytku. LTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné, emisí uvolnitelného formaldehydu splňují kritéria emisní třídy E1. Výrobu nábytku realizujeme s využitím moderního strojového parku německého výroby HOLZHER.

 

 

Značka PLAN

Toužíme nabízet vždy produkty, které jsou nejen funkční, ale zároveň (v případech, kdy je to možné) působí také esteticky. Právě tento důvod byl hlavním hnacím motorem, když jsme ve spolupráci s agenturou CZECH DESIGN uspřádali architektonickou soutěž. A s jejími vítězi - designéry Lenkou Damovou a Borisem Klimkem jsme vytvořili novou značku kancelářského nábytku PLAN. Cílem značky PLAN je přinášet neotřelý, originální design s přidanou hodnotou za přijatelnou cenu.

Značka PLAN má ambice rozšířit nejen sortiment nabízený společnosti B2B Partner, ale obecně dostupný sortiment kancelářského vybavení na trhu a pozvednout tak úroveň nabízených produktů v daném sektoru o úroveň výše. Věříme, že naše produkty díky své estetice, funkčnosti, osobnímu přístupu a bezkonkurenčnímu servisu najdou své uplatnění nejen v domácích pracovnách, ale také ve velkých kancelářských prostorech.

  • Nábytek PLAN získal ocenění „Nábytek roku 2017“ od Asociace českých nábytkářů

 

Kancelářský nábytek na míru

Jsme si vědomi specifických požadavků na vybavení kanceláří nábytkem a proto jsme schopni provádět atypické úpravy našeho kancelářského nábytku na míru. Celý výrobní proces od konstrukce přes plánování výroby a ovládání strojů je řízen prostřednictvím CAD, CAM softwarových nástrojů. Právě maximální využítí CAD a CAM nástrojů nám umožňuje nabídnout vám jedinečnou možnost - online konfiguraci nábytkářských výrobků.

Úpravy nábytku můžete sami provést v našem unikátním konfigurátoru na www.nabyteknamiru.cz

Během pár kliků si upravíte kancelářské stoly, skříně, regály, knihovny, stolové desky nebo police podle svých požadavků. Ihned uvidíte, kolik Váš nábytek bude stát a můžete hned objednat. My pak na základě Vašich požadavků navrhneme výrobek a připravíme návrhovou dokumentaci. Po vašem schválení začíná samotný proces výroby i následné kontroly a balení nábytku.

Díky automatizované výrobě jsme schopni rychle reagovat na potřeby zákazníka a kancelářský nábytek dokážeme vyrobit již do 3 dnů po schválení návrhu.

Zákazník ve výsledku dostává unikátní a osobitý kus nábytku, který je přesně přizpůsoben jeho potřebám, a který doplňuje jeho firemní i domácí prostředí. Kancelářský nábytek na míru Vám navíc dovezeme zcela zdarma. Rádi Vám připravíme také 3D vizualizace celých vašich kanceláří a zajistíme také odbornou montáž. 

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys