Výroba kancelářského nábytku

Vlastní výroba nábytku

Chceme našim zákazníkům nabídnout vždy něco navíc. A proto jsme v roce 2016 spustili vlastní sériovou a zakázkovou výrobu kancelářského nábytku, který jinde nekoupíte.

Kvalitní a unikátní kancelářský nábytek z naší výroby je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky každé kanceláře. Všechny prvky kancelářského nábytku jsou proto navrženy zejména s důrazem na ergonomii, funkčnost a estetiku. Jsou proto nejen robustní, trvanlivé, ale i esteticky pěkné.

Samotná výroba kancelářského nábytku se odehrává v moderních prostorech v Ostravě, ve kterých je umístěna nejen naše vlastní stolařská dílna, která je vybavena moderními technologiemi a stroji, ale máme zde umístěn i sklad plošného materiálu a dopravníky pro maximální kvalitu zpracování a efektivitu výroby.

 

Moderní technologie a kvalitní materiály

K výrobě vlastního kancelářského nábytku využíváme pouze kvalitní a osvědčené materiály a moderní technologie, které zajišťují jejich dlouhodobou životnost a minimální potřebu údržby. Všechny výrobky jsou navíc vyrobeny v České republice v souladu se standardy a normami kvality a bezpečnosti.

Na našich produktech používáme laminované desky od firmy Egger nebo Kronospan. Laminátem potažené desky vynikají vysokou trvanlivostí a odolností proti oděru, poškrábání a nárazům. Tyto vlastnosti v kombinaci s dlouhou životností a snadnou údržbou jsou proto ideální zejména v komerčních aplikacích a při výrobě nábytku. LTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné, emisí uvolnitelného formaldehydu splňují kritéria emisní třídy E1. Výrobu nábytku realizujeme s využitím moderního strojového parku německého výroby HOLZHER.

 

 

Značka PLAN

Toužíme nabízet vždy produkty, které jsou nejen funkční, ale zároveň (v případech, kdy je to možné) působí také esteticky. Právě tento důvod byl hlavním hnacím motorem, když jsme ve spolupráci s agenturou CZECH DESIGN uspřádali architektonickou soutěž. A s jejími vítězi - designéry Lenkou Damovou a Borisem Klimkem jsme vytvořili novou značku kancelářského nábytku PLAN. Cílem značky PLAN je přinášet neotřelý, originální design s přidanou hodnotou za přijatelnou cenu.

Značka PLAN má ambice rozšířit nejen sortiment nabízený společnosti B2B Partner, ale obecně dostupný sortiment kancelářského vybavení na trhu a pozvednout tak úroveň nabízených produktů v daném sektoru o úroveň výše. Věříme, že naše produkty díky své estetice, funkčnosti, osobnímu přístupu a bezkonkurenčnímu servisu najdou své uplatnění nejen v domácích pracovnách, ale také ve velkých kancelářských prostorech.

  • Nábytek PLAN získal ocenění „Nábytek roku 2017“ od Asociace českých nábytkářů
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys