Gastro nábytek a vybavení

Kvalitní gastro nábytek je základem každé dobré kuchyně. Nerezové stoly z naší nabídky vám poskytnou potřebný komfort pro přípravu pokrmů a nerezové regály a police dodají kuchyni dostatek prostoru pro skladování surovin a náčiní tak, aby bylo vždy vše po roce.

Myslíme ale také na to, že některé potraviny i nádobí si vyžadují důslednější uskladnění. Proto jsme do nabídky zařadili také nerezové skříně a kontejnery. Stejně tak jsme neopomněli ani na nerezové gastro nádoby určené pro přípravu, vaření, pečení a výdej hotových jídel.

Pro manipulaci s objemnějšími dodávkami potravin jsme do našeho sortimentu zařadili také nerezové policové vozíky. Neopomněli jsme samozřejmě také na vozíky pro odkládání použitého nádobí, díky kterým budete mít ve své jídelně místo, kam strávníci mohou odnést použité příbory či talíře, které se tak nebudou zbytečně hromadit na stolech, kde mohou zavázet dalším lidem, kteří si chtějí pochutnat na Vámi připraveném pokrmu.

Výhodou našeho gastro vybavení je dostupnost po všech stránkách. Nejen cenová, ale také skladová, díky čemuž můžete očekávat svou objednávku do druhého pracovního dne od objednání!