O nás

Firma B2B Partner byla založena v roce 2008 za účelem nabídnout směs všeho, co pro vybavení firmy může být potřeba. Od kancelářských židlí a stolů, až po žebříky, plošiny či schodišťové rudly. Chceme poskytnout možnost pořídit vše na jednom místě a doručit ideálně do 24 hodin od objednání.

Jednoduše chceme být ideálním PARTNEREM pro každou firmu, která chce vylepšit, zkrášlit, nebo od nuly plně vybavit své prostory. Soustředíme se na splnění požadavků našich zákazníků, které považujeme za standard. Důraz klademe na dostupnost a rychlé bezproblémové dodání zboží, okamžité reakce na jakékoliv požadavky, snadné objednávání a zákaznický servis.

Kdo jsme?

Aktuálně se nás na zpracování a objednávek a spokojenosti desítek tisíc zákazníků podílí více než 130.

Kde nás najdete

Pro skladování a expedici zboží využíváme moderní centrální sklad v Ostravě s plochou 37 000 m2, který je vybaven moderní technikou pro manipulaci se zbožím a přípravu zásilek.

Působíme v zahraničí

Členství v organizacích

Jsme členy profesních organizací, které nás nad rámec zákonných povinnosti zavazují dodržovat standardy a kodexy, které zajišťují kvalitu a bezpečnost nákupu.

Kvalita, certifikáty a ocenění

Důraz na kvalitu nebereme pouze jako frázi. Nabízíme pouze to, co bychom sami chtěli používat, kdybychom byli na místě našich zákazníků. Spokojenost zákazníka a perfektní servis jsou pro nás prvořadé.

Tištěné katalogy

Pravidleně vydáváme tištěné katalogy s výběrem produktů z nšeho sortimentu. Katalogy zasíláme adresně na firmy a porganizace v ČR a na Slovensku.

Výroba kancelářského nábytku

v roce 2016 spustili vlastní sériovou a zakázkovou výrobu kancelářského nábytku, který jinde nekoupíte. Kvalitní a unikátní kancelářský nábytek z naší výroby je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky každé kanceláře. Všechny prvky kancelářského nábytku jsou proto navrženy zejména s důrazem na ergonomii, funkčnost a estetiku. Jsou proto nejen robustní, trvanlivé, ale i esteticky pěkné.

Projekty

Účastníme se projektu CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_030/0012219 – „PROJEKT NA OCHRANU PRÁV PRŮMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ - B2B PARTNER S.R.O.", který je spolufinancován Evropskou unií.

Kariéra

Máte zájem podílet se na naši vizi? Prohlédněte si aktuální nabídku pracovních pozic.

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích, podělte se o sovu zkušenost s námi nebo se nechte inspirovat

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys