Dům a zahrada

Trávíte rádi čas venku a patříte mezi šťastlivce, kteří mají k dispozici vlastní zahradu? U nás najdete vše, co k efektivnímu zařízení Vaší zahrady budete potřebovat. Ať už máte rádi lenošení či večerní grilování s přáteli, rodinou a známými nebo čas na zahradě trávíte raději aktivně například pěstováním zeleniny u nás si vyberete!

Pro příjemné posezení a lenošení nejen venku ale i v zastřešené pergole naleznete v naší nabídce nejen zahradní nábytek, kvalitní plynové grily, květináče a lapače hmyzu. V chladnějším období Vám pomohou například tepelné zářiče a v horkém počasí naopak třeba autochladničky. Pro čistější či chladnější vzduch v domácnosti pak jistě oceníte na druhou stranu například čističky vzduchu a klimatizace.

Při práci na zahradě Vám budou skvělými pomocníky zejména zahradní domky, pro úschovu veškerého zahradního náčiní při nedostatku prostoru nebo skleníky a pařeniště, ve kterých Vám zelenina, ovoce a bylinky porostou jedna radost. Při zahradničení můžete využít také zahradní vozíky. S práci na těžko dostupných místech Vám pak pomohou žebříky, lešení a schůdky.