Vše, co potřebujete pro svou venkovní akci!

5. 5. 2023

Slunečné dny přejí společenským akcím, které návštěvníky lákají na pestrý program, chutné občerstvení a kvalitní zábavu. Zatímco samotná událost většinou trvá spíše pár hodin, maximálně dní, organizace je časově mnohem náročnější. Čeká vás organizování podobné akce, nebo na poslední chvíli přemýšlíte, jestli jste na nic důležitého nezapomněli? Pojďte si to s námi zrekapitulovat!

Nepodceňte počet míst k sezení

Kromě dobré zábavy je nutné mít návštěvníky kam usadit. Ideálním řešením pro tyto účely mohou být cateringové stoly, a to zejména v rámci zajištění pohoštění na veřejných akcích, rautech i menších rodinných oslavách na zahradě. Díky odolnému vysokopevnostnímu HDPE materiálu jsou velice odolné a své uplatnění naleznou uvnitř i venku.

Pro snadnější transport je na výběr vždy varianta cateringových stolů se skládací stolovou deskou (ideální pro převážení autem, apod.) nebo pouze se skládacími nohami (levnější varianta).


Pokud chcete akci zanechat punc elegance, můžete cateringové stoly doplnit o návleky, které pozvednou vzhled i té nejobyčejnější židle a stolu. Tyto návleky jsou pratelné a není potřeba je žehlit.
Budete vytvářet několik řad k sezení před pódiem? Podívejte se na naši nezničitelnou skládací židli, nebo skládací lavici, která nabídne místo hned několika návštěvníkům naráz.


Cateringový nábytek můžete zakoupit samostatně nebo jako piknikový set, který je díky masivnímu dřevu vhodný zejména pro méně formální posezení a navodí žádoucí pocit útulnosti a hřejivosti.


Náš tip: Venkovní akce jsou závislé zejména na předpovědi počasí. Na vaši venkovní akci proto doporučujeme pořídit i praktický stan s ocelovou konstrukcí, který ochrání Vaše hosty a návštěvníky nejen před nepřízní počasí, ale poskytne jim i praktický úkryt před příliš ostrým sluncem. Jeho sestavení vám navíc zabere pouze pár minut. Dostatek jídla i pití se na spokojenosti odrazí

Základem každé akce je mimo zábavného programu také dostatek dobrého občerstvení. Pro uchovávání a převoz pokrmů a potravin můžete využít například termoboxy, které vám pomohou uchovat připravené potraviny po mnoho hodin v ideální teplotě. Ať už budete potřebovat nechat v chladu nápoje, studené dezerty, nebo naopak chcete mít v teple předpřipravené pokrmy, termoboxy pro vás budou tou správnou volbou.


Nepostradatelnou součástí pro stánkaře jsou také potravinové přepravkypotravinářské kanystry, které jsou vhodné pro alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro větší efekt nezapomeňte dokoupit chladící nebo hřejivé desky.
Nezapomeňte také na přenosné pokladny, které jsou univerzálním pomocníkem na každé společenské akci, ať už jde o koncert, obecní slavnost nebo třeba pouť.


Prevence vám ušetří dřinu s úklidem

Málo oblíbenou činností je na společenských akcích úklid. Čím více ale budete stavět návštěvníkům na oči potřebná zařízení, tím více si svou práci usnadníte. Neopomínejte proto popelníkya dostatek košů na vyhození odpadků. Můžete u nás pořídit například barevné odpadkové pytle, pomocí kterých můžete účastníky navést k tomu, aby odpadky vyhazovali podle jejich druhů. Praktické bude také pořízení stojanů na tyto pytle.


Ne každé smetí má to štěstí, že skončí rovnou v koši. Proto za každých okolností počítejte s tím, že po skončení akce bude nutné vyrazit do boje s nepořádkem. Proto doporučujeme zvážit nákup zametacího kompletuúklidového vozíkukleště nebo napichovátka odpadků.
Bezpečnost nade vše

Čím větší počet lidí na Vaši akci dorazí, tím větší je pravděpodobnost, že se přihodí úraz. Také v tomto případě se dá mnoha věcem předejít prevencí – například pořízením kabelových mostů, kterými povedete potřebné dráty mezi stánkem pro zvukaře a pódiem.


Pokud nebudete mít k dispozici lékaře nebo objednané zdravotníky, bude užitečné pro všechny případy pořídit alespoň zdravotnickou brašnu.


Vstup i vjezd zakázán

Podle předpokládaného způsobu dopravy, jaký účastníci zvolí, nezapomeňte ohraničit plochu na parkování, nebo naopak zahraničení místa, kam už nebude vjezd automobilem povolen, k čemuž dokonale poslouží kužely nebo zahrazovací sloupky.
Prakticky žádná akce se neobejde také bezzahrazovacích mobilních zábran, které najdou využití v mnoha směrech – ohraničení VIP zóny, míst pro návštěvníky a podobně.
Pro přijíždějící cyklisty můžete případně pořídit také například stojany na kola, které poskytnou praktický úložný či parkovací prostor pro jejich dvoukolové společníky.

Manipulace s těžkými věcmi nikdy nebyla lehčí

Především pokud budete na akci potřebovat dostat objemnější a cenné věci, můžete zvážit nákup přepravního kufru s polstrováním, který nabízíme v několika různých velikostech. 


Jestli vás čeká manipulace s těžkými břemeny, ať už se jedná o bedny s jídlem, techniku nebo jiné těžké věci, skvělým pomocníkem pro vás mohou být přepravní rudly.
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys