Inspirace

 • Inspirace - Závěsný systém na nářadí STORIA

  Inspirace - Závěsný systém na nářadí STORIA

  Podívejte se, co vše se dá pověsit na zeď pomocí závěsného úložného systému STORIA. Inspirujte se rozmístěním a výběrem vhodných háčků a držáků.

  29. 5. 2023

 • Závěsný systém STORIA – Z čeho se skládá?

  Závěsný systém STORIA – Z čeho se skládá?

  Hledáte do své garáže, prodejny nebo dílny závěsný systém, který vaše zboží, nářadí nebo dokonce zahradní náčiní uloží efektivně na své místo a přitom přehledně a esteticky? Prozkoumejte závěsný systém Storia, který s sebou včetně úspory prostoru na zemi přináší i vlnu příslušenství pro umístění jakéhokoliv druhu zboží a věcí!

  29. 5. 2023

 • 9 tipů: Jak vhodně prezentovat zboží na prodejně?

  9 tipů: Jak vhodně prezentovat zboží na prodejně?

  Otevíráte novou prodejnu a přemýšlíte nad jejím budoucím zařízením nebo jen chcete svůj současný obchod přeorganizovat, abyste zvýšili zájem zákazníků o vaše produkty? Máme pro Vás 9 tipů, které Vám pomohou vhodně prezentovat zboží na prodejně a tím zlepšit i vaše prodejní výsledky.

  25. 5. 2023

 • Porovnání produktů - jak na to?

  Porovnání produktů - jak na to?

  Rozhodujete se mezi několika finálními produkty? Vyzkoušejte funkci „Porovnat“ označenou symbolem „váhy“, díky které si produkty vložíte do praktického srovnávače. Porovnání můžete snadno sdílet i s ostatními.

  17. 5. 2023

 • Vše, co potřebujete pro svou venkovní akci!

  Vše, co potřebujete pro svou venkovní akci!

  Čeká vás organizování venkovní akce, nebo na poslední chvíli přemýšlíte, jestli jste na nic důležitého nezapomněli? Pojďte si to s námi zrekapitulovat! V článku jsme pro Vás sepsali pár tipů, které vám s organizováním akce určitě pomohou.

  5. 5. 2023

 • Jak na Bokashi kompostování?

  Jak na Bokashi kompostování?

  Rádi byste v bytě kompostovali, ale na kompostování pomocí žížal si netroufáte? Využíjte kompostování Bokashi! Jednu z nejúčinnějších metod recyklace kuchyňského organického odpadu. Co přesně Bokashi kompostováním získáte a co vše je k tomu potřeba jsme pro Vás sepsali v tomto článku.

  28. 4. 2023

 • Co by nemělo chybět v profesionálním gastroprovozu?

  Co by nemělo chybět v profesionálním gastroprovozu?

  Chystáte se otevřít svoji vlastní provozovnu nebo řešíte rekonstrukci stávající restaurace, jídelny nebo otevíráte nové bistro? Máme pro Vás pár tipů, co by nemělo chybět v profesionálním gastroprovozu!

  24. 4. 2023

 • Inspirace - Stojany na nářadí ALFA 3

  Inspirace - Stojany na nářadí ALFA 3

  Podívejte se, jak můžete využít stojany na nářadí ALFA 3 ve Vaší dílně a zlepšit tak organizaci nářadí a spotřebního materiálu. Stojany využívají EUROPERFO panely, pro které máme v nabídce širokou škálu háčků, držáku a závěsných boxů.

  12. 4. 2023

 • Inspirace - Stojany na nářadí GL

  Inspirace - Stojany na nářadí GL

  Podívejte se, jak můžete využít stojany na nářadí GL ve Vaší dílně a zlepšit tak organizaci nářadí a spotřebního materiálu. Stojany využívají EUROPERFO panely, pro které máme v nabídce širokou škálu háčků, držáku a závěsných boxů.

  12. 4. 2023

 • Inspirace - Regály a panely na nářadí ELEMENT SYSTEM

  Inspirace - Regály a panely na nářadí ELEMENT SYSTEM

  Inspirujte se rozmístěním regálů a panelů na nářadí z originálního policového systému ELEMENT SYSTEM, který najde široké uplatnění v domácnostech, sklepech, garážích nebo dílnách.

  11. 4. 2023

Kategorie článků

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh


Nakupování

Služby

O firmě

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na míru