Inspirace

 • 7 tipů: Domácí pracovna podle Feng Shui

  7 tipů: Domácí pracovna podle Feng Shui

  Máte poslední dobou pocit, že Vám v kanceláři vše padá na hlavu a nic se Vám nedaří? Jednou z cest , jak z Vaší pracovny vytvořit efektivnější a produktivnější prostředí je využít ve své pracovně principy umění Feng Shui! Co to je a jaké principy jsou základem se dozvíte v článku.

  4. 3. 2024

 • NOVINKA v sortimentu: Nábytkové sestavy HOME OFFICE

  NOVINKA v sortimentu: Nábytkové sestavy HOME OFFICE

  Chcete si ve svém domově vytvořit efektivní pracovní prostor, který splní nejen Vaše nároky na úsporu místa, ale navíc poskytne i dostatek odkládacích prostor? Máme pro vás řešení. Představujeme Vám nábytkový systém HOME OFFICE přímo z výroby B2B Partner.

  13. 2. 2024

 • 5 důvodů, proč si pořídit zvedací stůl

  5 důvodů, proč si pořídit zvedací stůl

  Uvažujete nyní nad koupí výškově nastavitelného stolu do vaší pracovny nebo kanceláře, ale stále si nejste jisti, zda-li splní všechny vaše potřeby, a jaké jsou jeho hlavní přínosy a výhody? V článku jsme pro vás sepsali 5 důvodů, proč je zvedací stůl zejména při sedavém zaměstnání opravdu nedocenitelnou pomocnou rukou.

  12. 2. 2024

 • 5 tipů: Jak vybrat skleník nebo pařeniště?

  5 tipů: Jak vybrat skleník nebo pařeniště?

  Zahradnická sezóna pomalu, ale jistě klepe na dveře. Pokud již nyní přemýšlíte nad koupí pařeniště či skleníku, ve kterém by Vaše zelenina, bylinky a květiny mohly vzkvétat mnohem déle, přinášíme Vám pár tipů, které Vám jejich výběr usnadní!

  31. 1. 2024

 • NÁŠ TIP: Elektricky zvedací stoly do dílny

  NÁŠ TIP: Elektricky zvedací stoly do dílny

  Dlouhé sezení u stolu není ideální pro vaše zdraví ani pracovní výkon. Elektricky zvedací stoly do dílny nabízí možnost nastavit si výšku Vaší pracovní plochy přesně podle Vašich představ i aktuálních potřeb. Prozkoumejte všechny modely výškově nastavitelných pracovních stolů z masivní spárovky i jejich výhody již nyní!

  31. 1. 2024

 • NÁŠ TIP: Máme vše pro Vaši dílnu na jednom místě!

  NÁŠ TIP: Máme vše pro Vaši dílnu na jednom místě!

  Potřebujete kvalitní dílenský nábytek za dobrou cenu? U nás si vyberete! Máme nejširší nabídku na trhu! Nabízíme kvalitní dílenský nábytek nejen pro profesionály, ale i hobby nábytek pro kutily.

  28. 1. 2024

 • 7 tipů: Jak si efektivně naplánovat své cíle

  7 tipů: Jak si efektivně naplánovat své cíle

  Každý z nás máme své vlastní cíle, plány a představy o budoucnosti. Jak ale tyto cíle a představy stanovit v čase a vymezit si přesné postupy k jejich dosažení, které budou opravdu fungovat? Přinášíme Vám 7 tipů, které Vám pomohou si efektivně naplánovat své cíle krok po kroku.

  19. 1. 2024

 • Rozvrhněte si vše do posledního detailu: Plánovací tabule

  Rozvrhněte si vše do posledního detailu: Plánovací tabule

  Naše hlava je sice dobré paměťové médium, ovšem čas od času se nám stane, že ztratí svou vybavovací schopnost přesně ve chvíli, kdy bychom to nejvíce potřebovali. K organizaci času lze využít například praktické plánovací tabule, které budete mít denně na očích. Prozkoumejte naši nabídku plánovacích tabulí již nyní!

  17. 1. 2024

 • ELEMENT: Závěsný policový systém na zeď

  ELEMENT: Závěsný policový systém na zeď

  Přemýšlíte jak rychle, chytře a esteticky uložit vše potřebné v domácnosti, sklepě, garáži nebo dílně na své místo? Vyzkoušejte praktické nástěnné regály ELEMENT SYSTÉM, které představují stabilní a odolný policový systém na stěnu za velice výhodnou cenu! Nechte se inspirovat již nyní!

  14. 1. 2024

 • NÁŠ TIP: Vše pro archivaci a skartaci dokumentů

  NÁŠ TIP: Vše pro archivaci a skartaci dokumentů

  S novým rokem přichází na řadu nejen pravidelná inventura, ale i každoroční archivace a likvidace dokumentů s končící archivační dobou. Víte ale, jak si je efektivně uložit tak, aby Vám při práci nepřekážely a Vy vždy věděli, kde potřebné dokumenty najdete?

  8. 1. 2024

Kategorie článků
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys