Užitečné rady

 • 7 tipů: Jak vybrat kancelářskou židli podle typu postavy

  7 tipů: Jak vybrat kancelářskou židli podle typu postavy

  Aby se vám i při delším sezení za počítačem pohodlně a efektivně pracovalo, potřebujete k tomu správnou oporu. Základ kancelářského pracoviště tvoří právě vhodně vybraná židle, která je vybrána s přihlédnutím k vašim potřebám, proporcím a dispozicím! Připravili jsme pro vás 7 tipů, jak si vybrat židli podle typu postavy [snadno a rychle]

  7. 6. 2024

 • Jak na výměnu plynového pístu, kříže a koleček Vaší židle?

  Jak na výměnu plynového pístu, kříže a koleček Vaší židle?

  Během používání kancelářské židle se může stát, že dojde k jejímu poškození. Pokud nejde o škody na čalounění opěráku a sedáku, případně na samotném těle židle, či jeho součástech, jako jsou područky nebo hlavová opěrka, lze situaci snadno řešit za použití univerzálních náhradních dílů.

  10. 4. 2024

 • 7 tipů: Jak zařídit venkovní prostory [snadno a chytře]

  7 tipů: Jak zařídit venkovní prostory [snadno a chytře]

  Máte ve svém firemním areálu k dispozici větší zahradu? Nebo jste se rozhodli zkrášlit ve firmě již dlouho smutně přehlíženou menší firemní terasu? Přinášíme Vám 7 tipů, jak zařídit venkovní prostory (snadno a chytře).

  8. 4. 2024

 • Dezény - Kancelářský nábytek HOME OFFICE

  Dezény - Kancelářský nábytek HOME OFFICE

  Představujeme Vám všechny dostupné dezény kancelářského nábytku HOME OFFICE z naší výroby!

  20. 3. 2024

 • 9 tipů: Jak vybrat vhodnou stolní lampu

  9 tipů: Jak vybrat vhodnou stolní lampu

  Správná stolní lampa dokáže nejen doladit celkovou atmosféru pokoje, ale zejména dodat světlo přesně tam, kde zrovna potřebujete.Jak ale tuto nenápadnou a přitom tak efektivní součást pracovního stolu správně vybrat, aby splnila přesně vaše potřeby? Přinášíme Vám 9 tipů, které Vám s výběrem správné stolní lampy určitě pomohou!

  6. 3. 2024

 • 7 tipů: Domácí pracovna podle Feng Shui

  7 tipů: Domácí pracovna podle Feng Shui

  Máte poslední dobou pocit, že Vám v kanceláři vše padá na hlavu a nic se Vám nedaří? Jednou z cest , jak z Vaší pracovny vytvořit efektivnější a produktivnější prostředí je využít ve své pracovně principy umění Feng Shui! Co to je a jaké principy jsou základem se dozvíte v článku.

  4. 3. 2024

 • 5 důvodů, proč si pořídit zvedací stůl

  5 důvodů, proč si pořídit zvedací stůl

  Uvažujete nyní nad koupí výškově nastavitelného stolu do vaší pracovny nebo kanceláře, ale stále si nejste jisti, zda-li splní všechny vaše potřeby, a jaké jsou jeho hlavní přínosy a výhody? V článku jsme pro vás sepsali 5 důvodů, proč je zvedací stůl zejména při sedavém zaměstnání opravdu nedocenitelnou pomocnou rukou.

  12. 2. 2024

 • 5 tipů: Jak vybrat skleník nebo pařeniště?

  5 tipů: Jak vybrat skleník nebo pařeniště?

  Zahradnická sezóna pomalu, ale jistě klepe na dveře. Pokud již nyní přemýšlíte nad koupí pařeniště či skleníku, ve kterém by Vaše zelenina, bylinky a květiny mohly vzkvétat mnohem déle, přinášíme Vám pár tipů, které Vám jejich výběr usnadní!

  31. 1. 2024

 • NÁŠ TIP: Elektricky zvedací stoly do dílny

  NÁŠ TIP: Elektricky zvedací stoly do dílny

  Dlouhé sezení u stolu není ideální pro vaše zdraví ani pracovní výkon. Elektricky zvedací stoly do dílny nabízí možnost nastavit si výšku Vaší pracovní plochy přesně podle Vašich představ i aktuálních potřeb. Prozkoumejte všechny modely výškově nastavitelných pracovních stolů z masivní spárovky i jejich výhody již nyní!

  31. 1. 2024

 • 7 tipů: Jak si efektivně naplánovat své cíle

  7 tipů: Jak si efektivně naplánovat své cíle

  Každý z nás máme své vlastní cíle, plány a představy o budoucnosti. Jak ale tyto cíle a představy stanovit v čase a vymezit si přesné postupy k jejich dosažení, které budou opravdu fungovat? Přinášíme Vám 7 tipů, které Vám pomohou si efektivně naplánovat své cíle krok po kroku.

  19. 1. 2024

Kategorie článků
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys