Užitečné rady

 • 5 důvodů, proč si pořídit zvedací stůl

  5 důvodů, proč si pořídit zvedací stůl

  Uvažujete nyní nad koupí výškově nastavitelného stolu do vaší pracovny nebo kanceláře, ale stále si nejste jisti, zda-li splní všechny vaše potřeby, a jaké jsou jeho hlavní přínosy a výhody? V článku jsme pro vás sepsali 5 důvodů, proč je zvedací stůl zejména při sedavém zaměstnání opravdu nedocenitelnou pomocnou rukou.

  12. 2. 2024

 • 5 tipů: Jak vybrat skleník nebo pařeniště?

  5 tipů: Jak vybrat skleník nebo pařeniště?

  Zahradnická sezóna pomalu, ale jistě klepe na dveře. Pokud již nyní přemýšlíte nad koupí pařeniště či skleníku, ve kterém by Vaše zelenina, bylinky a květiny mohly vzkvétat mnohem déle, přinášíme Vám pár tipů, které Vám jejich výběr usnadní!

  31. 1. 2024

 • NÁŠ TIP: Elektricky zvedací stoly do dílny

  NÁŠ TIP: Elektricky zvedací stoly do dílny

  Dlouhé sezení u stolu není ideální pro vaše zdraví ani pracovní výkon. Elektricky zvedací stoly do dílny nabízí možnost nastavit si výšku Vaší pracovní plochy přesně podle Vašich představ i aktuálních potřeb. Prozkoumejte všechny modely výškově nastavitelných pracovních stolů z masivní spárovky i jejich výhody již nyní!

  31. 1. 2024

 • 7 tipů: Jak si efektivně naplánovat své cíle

  7 tipů: Jak si efektivně naplánovat své cíle

  Každý z nás máme své vlastní cíle, plány a představy o budoucnosti. Jak ale tyto cíle a představy stanovit v čase a vymezit si přesné postupy k jejich dosažení, které budou opravdu fungovat? Přinášíme Vám 7 tipů, které Vám pomohou si efektivně naplánovat své cíle krok po kroku.

  19. 1. 2024

 • ELEMENT: Závěsný policový systém na zeď

  ELEMENT: Závěsný policový systém na zeď

  Přemýšlíte jak rychle, chytře a esteticky uložit vše potřebné v domácnosti, sklepě, garáži nebo dílně na své místo? Vyzkoušejte praktické nástěnné regály ELEMENT SYSTÉM, které představují stabilní a odolný policový systém na stěnu za velice výhodnou cenu! Nechte se inspirovat již nyní!

  14. 1. 2024

 • 7 tipů: Jak archivovat a skartovat dokumenty

  7 tipů: Jak archivovat a skartovat dokumenty

  S novým rokem přichází na řadu nejen nová předsevzetí, ale i pravidelná inventura, každoroční archivace a likvidace dokumentů s končící archivační lhůtou. Víte ale jak na případnou skartaci dokumentů nebo jak dlouho dokumenty archivovat?

  5. 1. 2024

 • Jak vybírat konferenční židle

  Jak vybírat konferenční židle

  Přemýšlíte o koupi nových konferenčních židlí a nevíte jaké vybrat? Poradíme Vám, jak vybírat konferenční židle (snadno a rychle).

  31. 12. 2023

 • 7 tipů: Jak vybrat vhodný odvlhčovač vzduchu?

  7 tipů: Jak vybrat vhodný odvlhčovač vzduchu?

  Dlouhodobě vysoká vlhkost v místnosti má negativní dopad nejen na naše zdraví, ale také i na kvalitu našeho bydlení. Odvlhčovače vzduchu nejen, že sníží vlhkost jednorázově, např. při povodních, ale pomáhají i dlouhodobě. Jak ale vybrat ten správný odvlhčovač pro Vaše prostory? Připravili jsme pro Vás 7 tipů, které Vám s jeho výběrem pomohou!

  13. 12. 2023

 • 7 tipů: Podle čeho vybírat šatní skříňky?

  7 tipů: Podle čeho vybírat šatní skříňky?

  Pokud vybíráte šatní skříňky pro své zaměstnance nebo hosty, máme pro vás 7 informací a tipů, které vám pomohou při orientaci a výběru ideálního typu, který bude přesně vyhovovat provozním podmínkám a vašim představám.

  30. 10. 2023

 • 7 tipů: Jak vybrat ten správný policový regál?

  7 tipů: Jak vybrat ten správný policový regál?

  Sháníte regály do Vaší firmy, dílny, garáže či domácnosti a lámete si hlavu, které budou ty pravé? Už nemusíte. Přinášíme Vám 9 tipů, jak vybrat ten správný regálový systém přesně podle Vašich potřeb.

  23. 10. 2023

Kategorie článků
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys