Záruka, servis, reklamace

Záruky

Záruka na zboží je u B2B Partner 7 let, netýká se pouze spotřebního materiálu, akumulátorů, apod. Naše zboží prověřujeme a proto mu můžeme důvěřovat!

 

Vrácení a výměna zboží

Máte právo vrátit nebo vyměnit obdržené zboží bez udání důvodu do 14-ti dnů od jeho obdržení v nepoškozeném obalu. Neplatíte žádnou zpětnou dopravu, zboží si sami odvezeme.

 

Servis a reklamace

V případě, že se vyskytne jakýkoliv problém s Vašim zbožím, neodkladně prosím volejte naši bezplatnou linku 800 700 700 nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na adrese: napistenam@b2bpartner.cz. Vaše problémy řešíme ihned!

 

Zákaznický servis

V případě jakéhokoliv Vašeho dotazu jsme Vám ihned k dispozici. Žádné automatizované call centrum, spojíme Vás ihned s operátorem.

Volejte naši bezplatnou linku: 800 700 700

 

Formulář pro nahlášení reklamace

V případě, že budete reklamovat dodané zboží, prosím vyplňte reklamační formulář na adrese: https://www.b2bpartner.cz/reklamace/

Urychlíte tak zpracování a vyřízení Vaší reklamace.

 

Co dělat když...

Obdrželi jste zboží poškozené?

Může se stát, že zrovna Vám bylo doručeno zboží poškozené dopravou. Prosím neotálejte a neprodleně nám dejte tuto skutečnost vědet. I v případě, že obal je nepoškozen a zásilka se jeví v pořádku, rozbalte ji prosím co nejdříve, abyste se přesvědčili, že je vše tak jak má být.

Nenašli jste v zásilce fakturu?

To proto, že naše faktury jsou zasílány pouze elektronicky, ale chápeme, že i takto se k Vám nemusela dostat a mohla být vyhodnocena jako SPAM. Napište nám nebo zatelefonujte, pošleme Vám fakturu obratem.

Chybí některé položky nebo díly?

I sebedokonalejší systém může být někdy ovlivněn lidským faktorem. Bude-li cokoli chybět, neváhejte a dejte nám to vědět na www.b2bpartner.cz/reklamace

Nenašli jste návod k montáži?

Návod k montáži a obsluze je přiložen u zboží, jehož charakter si to vyžaduje. Pokud jste jej nedopatřením vyhodili i s obalem, kontaktujte nás na tel.: 800 700 700 nebo e-mailem napistenam@b2bpartner.cz. Chybějicí návod Vám zašleme obratem.

Nejste spokojeni se zbožím?

Nesplňuje-li zboží Vaše očekávání, sdělte nám to! Je to Vaše právo! My se postaráme, abychom vše napravili. Pomůžete nám tak zkvalitnit naše služby. Předem děkujeme. Nevyhazujte obaly ihned po rozbalení! V případě vrácení zboží požadujeme navrácení pouze v originálním obalu.

Chvalte a stěžujte si!

Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001:2015, ale dosažením certifikace nekončíme. Budeme rádi, pokud nám sdělíte Vaše zkušenosti s našimi službami. Potřebujeme vědět, že jste spokojeni, ale také hlavně, kde jste spokojeni nebyli. Jedině tak máme možnost napravit chybu a změnit systém k lepšímu.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys