Doprava a montáž

Standardní doprava je vždy ZDARMA!

Náklady na dopravu zboží na Vámi vybranou adresu v ČR jsou již vždy zahrnuty v ceně. Nechceme, abyste měli starosti navíc!

Způsob dodání zboží

Vaše zásilka bude doručena spediční službou DPD, TOPTRANS, RABEN nebo DACHSER na adresu kdekoliv v ČR, kterou si zvolíte. Doručení probíhá v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Konkrétní dopravce bude určen při expedici zboží podle charakteru zásilky (balík/paleta).

Jakékoliv omezení v dopravě (např. pěší zóna, zákaz vjezdu aut nad 3,5 t a podobně.) nám prosím sdělte v objednávce.

Informaci o expedici zboží Vám zašleme e-mailem na adresu uvedenou v objednávce.

 

Doplňkové služby k dopravě

Doprava zboží je standardně zajištěna tzv. na "práh domu" v pracovní dny od 8 - 17 hodin. O speciálních požadavcích na dopravu, např. doručení v určitém čase, výnos do patra, apod., nás prosím informujte. Nadstandardní služby jako např. vynesení zboží do patra nebo dodání v určitém čase je možno objednat přímo během objednávky. Tyto služby jsou zpoplatněny.

  • Služba TOPTIME - Garance dodání zásilky v pracovní dny v dopoledních hodinách do 13:00.
  • Služba TOP - COMFORT - Řidič přepravní společnosti doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra s aktivní asistencí příjemce. Doručení je v pracovní dny do 24 hodin od expedice zboží.
  • Služba TOP - COMFORT PLUS - Řidič přepravní společnosti s pomocí závozníka doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra bez asistence příjemce. Doručení je v pracovní dny do 72 hodin od expedice zboží.

Uvedené doplňkové služby si můžete zvolit a objednat přímo během objednávky v e-shopu.

 

Ceník služby TOPTIME

Jednotná cena pro všechny objednávky 500,- Kč

Ceník služby COMFORT

Cena služby se určuje podle celkové hodnoty objednávky.

Hodnota objednávky (bez dph) Cena / % sazba
0 - 8000 Kč 400,- Kč
od 8001 Kč 5%

Ceník služby COMFORT PLUS

Cena služby se určuje podle celkové hodnoty objednávky. V případě, že hmotnost 1 ks přesáhne 80 kg, cena služby bude stanovena individuálně.

Hodnota objednávky (bez dph) Cena / % sazba
0 - 9000 Kč 700,- Kč
od 9001 Kč 8%

Montáž zboží

Disponujeme týmem zkušených montážníků s působností po celé ČR, kteří zboží přivezou, vynesou do pater a provedou montáž objednaného zboží přímo u Vás. Tato služba je vhodná zejména pro sestavení kancelářského nábytku, apod. V rámci této služby nezajišťujeme stavební úpravy, montáž ke zdi, elektroinstalaci, napojení na rozvody vody, odpadu, plynu, apod. Služba je realizována pouze v interiéru. Cena služby se odvíjí od hodnoty objednaného zboží bez DPH. Termín montáže s vámi dohodne montážník, jakmile zboží bude expedováno (cca 10 pracovních dnů ode dne expedice zboží). Montáž realizujeme v pracovní dny od 8 - do 17 hodin.

V případě využití služby montáže nelze platit na dobírku.

Hodnota objednávky (bez dph) Cena / % sazba
0 - 22 000 Kč 3740 Kč
od 22 001 Kč 17%

Montáž+

V rámci doplňkové služby Montáž+ Vám odborně smontujeme objednané kancelářské židle / křesla přímo u nás ve skladu ještě před jejich odesláním a zašleme již složené. Montáž provádějí naši proškolení technici. Doplňkovou službu si lze vybrat přímo v detailu konkrétního produktu nebo v nákupním košíku. Zvolení doplňkové služby Montáž+ nemá vliv na dodací lhůtu uvedenou u produktu. 

Doplňková služba Cena (bez dph) / ks
Montáž 1 ks kancelářské židle / křesla 500 Kč
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys