Kancelářský nábytek PRIMO WOOD

10. 6. 2024

Nechte se okouzlit hřejivými tóny dřeva ve Vaší kanceláři. Seznamte se s kolekcí PRIMO WOOD. Kancelářským nábytkem přímo z výroby B2B Partner jehož hlavní dominantou je provedení všech prvků v dezénech dřeva. Celodřevěný design působí celistvým dojmem a navozuje pocit útulnosti.

Funkční detaily a hřejivá klasika

Celá kolekce PRIMO WOOD se skládá z hlavních prvků v podobě stolů, skříní, regálů, kontejnerů a kartoték. Jejich vzájemnou kombinací si snadno vytvoříte pracovní místa dle rozmanitých potřeb uživatelů.

Kancelářský nábytek PRIMO WOOD je vyroben z pevné laminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm a olepen 1 mm ABS hranou. Všechny skříně a regály řady PRIMO WOOD jsou vybaveny pohledovými zády. Díky univerzálnosti dezénů lze jednotlivé prvky řady PRIMO WOOD skvěle kombinovat i s ostatním nábytkem z výroby B2B Partner.  

Jaké dezény v řadě PRIMO WOOD naleznete?

Prvky řady PRIMO WOOD lze vybírat z 6 atraktivních dekorů:

  • bříza
  • buk
  • třešeň
  • wenge
  • ořech
  • dub přírodní

Psací stoly

Pracovní stoly PRIMO WOOD v sobě spojují nejen vysokou kvalitu zpracování, ale i příjemný pocit útulnosti a vlastního prostoru. Stoly z řady PRIMO WOOD nabízíme v rovné, rohové, ergonomické i výškově stavitelné variantě s celodřevěnou či černou kovovou podnoží. Desky stolů jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky 25 mm a olepeny 2 mm ABS hranou.


Potřebujete rozšířit Váš pracovní stůl, spojit dva stoly k sobě nebo zajistit při práci kolegům větší míru soukromí? Pracovní plochu lze v případě potřeby rozšířit pomocí stolové přístavby či doplnit o paraván různých velikostí, který zvýší soukromí uživatelů. 


Kontejnery

V případě, že by vám nestačil úložný prostor okolo pracovní desky, můžete váš psací stůl doplnit také o přístavné, mobilní kancelářské kontejnery nebo komody ke stolu. Pojízdné kancelářské kontejnery snadno schováte pod pracovní desku stolu PRIMO WOOD. Přístavné kontejnery Vám naopak vaši pracovní desku prodlouží.


Všechny kancelářské kontejnery PRIMO WOOD se zásuvkami jsou plně uzamykatelné.

Kartotéky

Efektivní uspořádání dokumentů, firemní pošty a smluv vyřeší zásuvkové kartotéky, třídící regály a policové skříňky na dokumenty. Kartotéky PRIMO mají kovové provedení s dřevěnými čely a jsou vhodné zejména pro uložení dokumentů formátu A4. Pro vyšší uživatelskou přívětivost jsou doplněny pojezdy se 100% výsuvem a centrálním zamykáním, které zajistí bezpečnost uložených dokumentů.


Regály a knihovny

Celodřevěné kancelářské regály a knihovny PRIMO WOOD dodají Vaší kanceláři dodatečný úložný prostor, který skvěle doplní ostatní celodřevěný nábytek ve Vaší kanceláři. Regály a knihovny PRIMO WOOD jsou vhodné k uložení šanonů, boxů, které potřebujete mít neustále po ruce a na očích. Vybírat můžete regály a knihovny PRIMO WOOD různých rozměrů a provedení.
Skříně a nízké skříňky

Pro uložení kancelářských potřeb, oděvů a dalších předmětů lze využít i uzamykatelné skříňky, skříně s policemi nebo výsuvem. Dle typu dveří lze kancelářské skříně PRIMO WOOD vybírat ve variantách s křídlovými, zasouvacími i kombinovanými dveřmi či ve variantě se zásuvkami na závěsné složky.


Regály a skříně PRIMO WOOD lze doplnit o křídlové dveře různých velikostí či praktické zásuvky na dokumenty a závěsné složky. V rámci třídění dokumentů pak jistě oceníte také policovou vložku (niku) do skříně.
Pro odkládání oblečení a obuvi skvěle poslouží věšákové šatní stěny, které lze vybírat dle počtu háčků i dle možnosti uskladnění obuvi.


NÁŠ TIP: Kancelářské kuchyňky

Potřebujete ve své kanceláři vytvořit zázemí pro přípravu kávy, čaje či k ohřívání jídel pro Vaše zaměstnance? Máme pro Vás řešení! Kancelářský nábytek PRIMO WOOD lze pohodlně doplnit také o praktické kancelářské kuchyňky PRIMO ve stejném dezénu!


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys