Zpět do: Stoly

Kancelářský jednací stůl DOUBLE LAYERS, bez přepážek, dub přírodní / dub mořený

Kód zboží: 611568
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 2 ks (Expedujeme ihned)
Zdarma doručíme 7.10.2022
14 495 Kč bez DPH
17 538,95 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 1600 x 1600 x 748,4
Šířka (mm) 1600
Hloubka (mm) 1600
Výška stolu (mm) 748,4
Rozměr desky (mm) 1600 x 1600
Počet pracovních míst 2
Hmotnost (kg) 92

Popis zboží

Všechny stoly i ostatní prvky z řady LAYERS symbolizuje moderní minimalismus, čistota a jednoduchost. Díky svým čistým liniím a výhodné ceně nachází stoly LAYERS využití především ve sdílených openspace kancelářích či moderních administrativních místnostech. S přehledem je můžete umístit ale i do menších kanceláří například pro dva pracovníky.

  • dvojitá stolní deska z laminované dřevotřísky o celkové síle 36 mm
  • odolná 1 mm tlustá ABS hrana ve stejném dekoru
  • pevné kovové nohy v barvě hliníku s plastovými zátkami na konci
  • profil nohou: 50 x 20 mm, tloušťka stěny 3 mm

Pracovní deska - Prostor a čistota

Jednací stoly DOUBLE LAYERS disponují šířkou 1600 mm a hloubkou 1600 mm, která zajišťuje optimální podmínky pro firemní poradu, brainstorming i pro celodenní práci dvou kolegů. Poskytuje dostatek místa pro PC, notebook, kancelářské potřeby i občerstvení. Pracovní deska z laminované dřevotřísky je olepena 1 mm silnou ABS hranou ve stejném dekoru, což dodává celé stolní desce jednotný vzhled.

Nohy stolů - Stabilita i industriální design

Silné ocelové nohy s profilem 50 x 20 mm a tloušťkou stěny 3 mm působí nejen odlehčeně, ale díky povrchové úpravě lakem v barvě hliníku, vnesou do vašich prostorů i industriální nádech. Pro ochranu proti poškrábání podlahy jsou nohy opatřeny plastovými zátkami. Můžete je tedy umístit na koberec i plovoucí podlahu.

Doplňky ke stolům

Pokud byste chtěli k psacímu stolu LAYERS přidat doplňky z řady LAYERS, doporučujeme:

  • kontejnery- rozšíří váš úložný prostor a navíc skvěle padne pod stolní desku
  • přístavná skříňka - dodá úložný prostor i pracovní plochu. Má také svislé přihrádky.
  • čelní krycí deska - zakryje spodní část stolu a zajistí soukromí
  • skříně a regály - uložení většího objemu dokumentů, rozšíření úložného prostoru

Objevte řadu kancelářského nábytku LAYERS

Řada LAYERS je prvním nábytkem z kolekce nové značky kancelářského nábytku PLAN, která vznikla ve spolupráci společnosti B2B Partner a designerské dvojice Lenka Damová a Boris Klimek. Řada nábytku LAYERS je nejen minimalistická, plná vrstev, ale i horizontálních linií a za velmi výhodnou cenu.

Oproti ostatním řadám je řada LAYERS specifická zejména svými vrstvami stolní desky, svislými přihrádkami u stolů a skříněk i designem otevírání zásuvek na bázi systému PUSH. V aktualizované kolekci LAYERS najdete vše pro vybavení plně funkční sdílené kanceláře či domácí pracovny s ještě větším důrazem na úložný prostor a ergonomii pracoviště.

Vybírat můžete ze 3 dezénů:

bílá

bílá/šedá

dub přírodní/dub mořený

STOLY

Pracovní stoly LAYERS nejlépe prezentují základní myšlenku vrstvení, která prostupuje celou kolekcí LAYERS. Pracovní plochu tvoří 2 vrstvy desek, které jsou u vybraných variant doplněny o přepážky, u kterých vzniká skrytý odkládací prostor. Psací stoly SINGLE také včetně stálých variant najdete nově navíc i ve výškově nastavitelné variantě! Včetně stolů SINGLE můžete také vybírat i pracovní stoly DOUBLE pro dva pracovníky či jednací stůl ve tvaru čtverce pro více osob.

KONTEJNERY

Pro rozšíření úložného prostoru ihned u stolu jsme pro Vás připravili také nové pojízdné kontejnery i přístavné skříňky ke stolu, které skvěle zapadnou pod pracovní stůl LAYERS nebo jej doplní o přídavnou pracovní plochu.

SKŘÍNĚ

Větší množství dokumentů, šanonů, knihy či jiné předměty, které v současnosti nevyužíváte můžete uložit také do nových kancelářských komod, policových skříní s dveřmi či vysokých i nízkých regálů, které jsme doplnili také o praktické boxy. Naše nabídka se také rozrostla o nové velké knihovny i šatní skříně pro uložení kabátů, které můžete vybírat ve variantě se šatní tyčí nebo výsuvem.

NÁSTĚNNÉ PANELY

Pro zavěšení kabátů určitě oceníte i praktické nástěnné panely, u kterých jednoduchým nasunutím polic či závěsných háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky tak vytvoříte potřebný úložný prostor i šatní stěnu, která zabere minimum místa.

DOPLŇKY

Ke všem výše zmíněným prvkům kancelářského nábytku můžete také dokoupit i praktické doplňky, které Vám zajistí nejen větší míru soukromí, ale zejména ještě více rozšíří úložný i pracovní prostor, čímž ještě více zdůrazní linie prostupující celou kolekcí. Mezi nové kancelářské doplňky řady LAYERS patří:

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku LAYERS v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!