Co nesmí chybět v kanceláři?

6. 3. 2023

Vzhledem k tomu, že většina lidí tráví v práci podstatnou část dne, je důležité, aby jejich pracoviště bylo nejen praktické, ale také aby na jejich působišti nic nescházelo. V dnešní době existuje mnoho věcí, které mohou Vám nebo Vašim zaměstnancům usnadnit práci.

V první řadě bychom samozřejmě neměli opomenout řádný pracovní stůl. Ať už hledáte kancelářský stůl pro jednotlivce, nebo naopak není dostatek prostoru, aby každý mohl sedět zvlášť, máme pro Vás řešení. V případě, že pořídíte jeden stůl pro více pracovníků, ale přesto byste jim rádi dopřáli alespoň trochu soukromí, můžete zakoupit stůl s paravány.
Ne všechny stoly mají dostatek prostoru na uložení všech potřebných dokumentů. Pokud ani Vy s místem ve Vašem stole nevystačíte (případně Váš stůl ani není vybaven zásuvkami), zvažte dokoupení třeba kancelářských kontejnerůotočných regálů na šanonytřídících regálů na dokumenty,dřevěných kancelářských skříní, případně kartoték
Dalším důležitým krokem je výběr správné židle, se kterým Vám můžeme poradit zde. Vhodným zvolením kancelářské židle můžete předejít některým zdravotním problémům. Zajímavým doplňkem je pak opěrka na nohy, která přispívá zdravému sezení, což je důležité především u pracovníků, kteří sezením v kanceláři tráví většinu své pracovní doby. 
Kromě toho si na pracoviště můžete přikoupit spoustu zdánlivých drobností, které Vám ale při ostrém provozu ušetří spoustu času nebo starostí. Namátkou může jít například o sejfskartovačkudetektor pravosti bankoveklampulaminátorydocházkové systémy, nebo informační tabule. A samozřejmě nezapomeňte ani na odpadkový koš.
Neopomeňte vybavit také pracovní kuchyňku, kde by mělo být místo na přípravu nebo ohřev jídel. Samozřejmostí by měl být také prostor, kde budete jídlo konzumovat. V naší nabídce naleznete jídelní stoly i sestavy
Stále častěji se doporučuje mít na pracovišti také koutek na odpočinek. Pracovníci mohou při krátké pauze zregenerovat a často jim chvilkový oddech může být prospěšný při řešení pracovních úkolů. Místo pro relax by mělo být pohodlné, vybavit jej můžete například patchworkovými křesly, nebo třeba stolním fotbálkem.
Ale zpátky k práci! Pokud počítáte s přijímáním návštěv na vašem pracovišti, nepochybně bude na místě zařídit danou místnost reprezentativně. Dopomoci si k tomu můžete nábytkem z naší nabídky. Často je potřeba mít také místo na dlouhé porady. Pokud chcete sobě i svým zaměstnancům dopřát více komfortu, než by se Vám dostalo přímo v kancelářích, nepochybně se Vám bude hodit možné vybavení z našeho sortimentu. Skvělou vychytávkou na taková jednání může být projekční plátno nebo prezentační stolek

Nezapomeňte také na nejrůznější bezpečnostní opatření, jako například koupě lékárničky nebo protiskluzových nálepek….

... a pak už se s klidem můžete dát do práce!

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys