PLAN

Zobrazeno 1-30 z 205 produktů
Na stránku:
1237

PLAN Nábytek


PLAN je nová značka kancelářského nábytku, která má za cíl přinášet neotřelý, originální design s přidanou hodnotou za přijatelnou cenu.

Stavíme na zkušenostech společnosti B2B PARTNER, získaných osmiletou působností v oboru výroby a prodeje kancelářského vybavení. Značka Plan má ambice rozšířit nejen sortiment nabízený společnosti B2B Partner, ale obecně dostupný sortiment kancelářského vybavení na trhu a pozvednout tak úroveň nabízených produktů v daném sektoru o úroveň výše. Věříme, že naše produkty díky své estetice, funkčnosti, osobnímu přístupu a bezkonkurenčnímu servisu najdou své uplatnění nejen v domácích pracovnách, ale také ve velkých kancelářských prostorech.

Kreativní tým, stojící za produkty značky PLAN je designérské duo LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK.

Dvojice designérů, zabývajících se hlavně produktovým a interiérovým designem, své síly nespojili poprvé. Profesně jsou podepsaní pod různorodými projekty od návrhu drobných bytových doplňků, přes produkty určené do soukromých nebo veřejných prostor, až po větší interiérové a výstavní realizace pro pestrou řadu klientů. Právě díky jejich širšímu záběru, autorskému rukopisu a originálnímu pohledu na dané téma jejich návrhy kancelářského vybavení oslovily společnost B2B Partner, která se na základě vypsané soutěže rozhodla s designéry pustit do nelehkého úkolu. Tím bylo vytvoření nejen svěžího, funkčního a dostupného kancelářského nábytku, ale rovnou celé nové značky, značky Plan.

Více infromací o nábytku PLAN na www.plannabytek.cz


Stránky výrobce: http://www.plannabytek.cz