Zpět do: Skříně

Vysoký kancelářský policový regál LAYERS, 800 x 400 x 1905, bílá

Kód zboží: 611474
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 6 ks (Další kusy naskladníme 30.3.2023 - 2 ks)
Zdarma doručíme 22.3.2023
4 685 Kč bez DPH
5 668,85 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Typ dveří bez dveří
Rozměry š x h x v (mm) 800 x 400 x 1905
Počet polic 4
Výška (mm) 1905
Šířka (mm) 800
Hloubka (mm) 400
Hmotnost (kg) 57

Popis zboží

Vysoký kancelářský policový regál LAYERS skvěle doplní vaše pracovní místo o potřebný úložný prostor, do něhož lehce schováte nejen všechny své dokumenty, ale i kancelářské potřeby či knížky. Stane se rovněž i estetickým doplňkem. Každý kontejner, komoda a skříňka obsahuje minimálně jednu polici a jsou také doplněny o ochranný prvek ve spodní části, který zabrání poškrábání či oděru podlahy při přemisťování.

  • 18 mm široké desky z laminované dřevotřísky
  • 1 mm ABS hrana ve stejném dekoru
  • PUSH systém bez madel
  • pevné police s nosností až 15 kg při rovnoměrném zatížení
  • pohledová záda s možností umístění do prostoru

Odolnost a stabilita

Kancelářský regál LAYERS se vyrábí z kvalitní laminované dřevotřísky o šířce 18 mm. Díky tomu vydrží nejen uložení velkého množství dokumentů, ale zvládnou i časté přemisťování z místa na místo. Odolnost kancelářského policového regálu utvrzuje i 1 mm ABS hrana, která chrání hrany regálu proti potenciálnímu poškrábání vlivem každodenního používání či přemisťování.

Úložný prostor s vysokou nosností

Kancelářský regál LAYERS je vhodný pro ukládání šanonů v kanceláři, knih či jiných předmětů. K dispozici máte celkem 5 úložných oddílů, které jsou rozměrově navrženy tak, aby se do nich daly bez problémů ukládat šanony. Nosnost 1 police je 15 kg při rovnoměrném zatížení.

Ochrana a vyrovnání podlahy

Součástí kancelářské skříňky jsou i plastové kluzáky s rektifikací až 10 mm, které nejen chrání vaši podlahu proti odření, ale zároveň vyrovnávají případně i její nedokonalý povrch. Skvělá jsou taktéž v případě, kdy nechcete, aby vám podnož či kolečka rušili celkový dekor místnosti.

Objevte řadu kancelářského nábytku LAYERS

Řada LAYERS je prvním nábytkem z kolekce nové značky kancelářského nábytku PLAN, která vznikla ve spolupráci společnosti B2B Partner a designerské dvojice Lenka Damová a Boris Klimek. Řada nábytku LAYERS je nejen minimalistická, plná vrstev, ale i horizontálních linií a za velmi výhodnou cenu.

Oproti ostatním řadám je řada LAYERS specifická zejména svými vrstvami stolní desky, svislými přihrádkami u stolů a skříněk i designem otevírání zásuvek na bázi systému PUSH. V aktualizované kolekci LAYERS najdete vše pro vybavení plně funkční sdílené kanceláře či domácí pracovny s ještě větším důrazem na úložný prostor a ergonomii pracoviště.

Vybírat můžete ze 3 dezénů:

bílá

bílá/šedá

dub přírodní/dub mořený

STOLY

Pracovní stoly LAYERS nejlépe prezentují základní myšlenku vrstvení, která prostupuje celou kolekcí LAYERS. Pracovní plochu tvoří 2 vrstvy desek, které jsou u vybraných variant doplněny o přepážky, u kterých vzniká skrytý odkládací prostor. Psací stoly SINGLE také včetně stálých variant najdete nově navíc i ve výškově nastavitelné variantě! Včetně stolů SINGLE můžete také vybírat i pracovní stoly DOUBLE pro dva pracovníky či jednací stůl ve tvaru čtverce pro více osob.

KONTEJNERY

Pro rozšíření úložného prostoru ihned u stolu jsme pro Vás připravili také nové pojízdné kontejnery i přístavné skříňky ke stolu, které skvěle zapadnou pod pracovní stůl LAYERS nebo jej doplní o přídavnou pracovní plochu.

SKŘÍNĚ

Větší množství dokumentů, šanonů, knihy či jiné předměty, které v současnosti nevyužíváte můžete uložit také do nových kancelářských komod, policových skříní s dveřmi či vysokých i nízkých regálů, které jsme doplnili také o praktické boxy. Naše nabídka se také rozrostla o nové velké knihovny i šatní skříně pro uložení kabátů, které můžete vybírat ve variantě se šatní tyčí nebo výsuvem.

NÁSTĚNNÉ PANELY

Pro zavěšení kabátů určitě oceníte i praktické nástěnné panely, u kterých jednoduchým nasunutím polic či závěsných háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky tak vytvoříte potřebný úložný prostor i šatní stěnu, která zabere minimum místa.

DOPLŇKY

Ke všem výše zmíněným prvkům kancelářského nábytku můžete také dokoupit i praktické doplňky, které Vám zajistí nejen větší míru soukromí, ale zejména ještě více rozšíří úložný i pracovní prostor, čímž ještě více zdůrazní linie prostupující celou kolekcí. Mezi nové kancelářské doplňky řady LAYERS patří:

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku LAYERS v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!