Zpět do: Skříně

Kancelářská přístavná skříňka ke stolu LAYERS, dlouhá, dub přírodní / dub mořený

Kód zboží: 611541
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 2 ks (Expedujeme ihned)
Zdarma doručíme 22.3.2023
8 217 Kč bez DPH
9 942,57 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Typ dveří křídlové
Rozměry š x h x v (mm) 1600 x 380 x 1073,4
Počet polic 1
Výška (mm) 1073,4
Šířka (mm) 1600
Hloubka (mm) 380
Tloušťka materiálu (mm) 18
Hmotnost (kg) 48

Popis zboží

Kancelářská přístavná skříňka ke stolu LAYERS skvěle doplní vaše pracovní místo o potřebný úložný prostor, do něhož lehce schováte nejen všechno své oblečení a obuv, ale i nepotřebné dokumenty. Stane se rovněž i estetickým doplňkem. Každý kontejner, komoda a skříň obsahuje minimálně jednu polici a jsou také doplněny o ochranný prvek ve spodní části, který zabrání poškrábání či oděru podlahy při přemisťování.

  • 18 mm široké desky z laminované dřevotřísky
  • 1 mm ABS hrana ve stejném dekoru
  • PUSH systém bez madel
  • pevné police s nosností až 15 kg při rovnoměrném zatížení
  • pohledová záda s možností umístění do prostoru

Odolnost a stabilita

Kancelářské skříňky LAYERS se vyrábí z kvalitní laminované dřevotřísky o šířce 18 mm. Díky tomu vydrží nejen uložení velkého množství dokumentů, ale zvládnou i časté přemisťování z místa na místo. Odolnost kancelářské policové komody utvrzuje i 1 mm ABS hrana, která chrání hrany kontejneru proti potenciálnímu poškrábání vlivem každodenního používání či přemisťování.

PUSH systém a police na šanony

Kancelářská skříňka ke stolu LAYERS je vhodná pro ukládání šanonů v kanceláři, knih či jiných předmětů. K dispozici máte celkem 2 úložné oddíly, které jsou rozměrově navrženy tak, aby se do nich daly bez problémů ukládat šanony.

Otevírání a zavírání dveří zajišťuje kvalitní systém PUSH to open, který představuje moderní a jednoduché řešení otevírání a zavírání dvířek či zásuvek pomocí pouhého zatlačení. Systém PUSH zároveň podtrhuje minimalistický design celé řady LAYERS, jelikož je bez úchytek, tudíž už nadále nemusíte přemýšlet nad slazením úchytek s ostatním nábytkem či trávit čas jejich čištěním.

Ochrana a vyrovnání podlahy

Součástí kancelářské skříňky jsou i plastové kluzáky s rektifikací až 10 mm, které nejen chrání vaši podlahu proti odření, ale zároveň vyrovnávají případně i její nedokonalý povrch. Skvělá jsou taktéž v případě, kdy nechcete, aby vám podnož či kolečka rušili celkový dekor místnosti.

Praktické přihrádky

U skříňky jsou přidány i svislé přihrádky, do kterých lze jednoduše uložit nejdůležitější dokumenty. Mezera mezi jednotlivými přepážkami je 140 mm. Spodní paravan je vysoký 330 mm od stolní desky a ten vyšší má výšku 165 mm. Vhodné jsou například i pro umístění lampy, kabelů či kancelářských potřeb, které chcete schovat. Navíc slouží jako paravany, zajišťující soukromí ve sdílené kanceláři.

Objevte řadu kancelářského nábytku LAYERS

Řada LAYERS je prvním nábytkem z kolekce nové značky kancelářského nábytku PLAN, která vznikla ve spolupráci společnosti B2B Partner a designerské dvojice Lenka Damová a Boris Klimek. Řada nábytku LAYERS je nejen minimalistická, plná vrstev, ale i horizontálních linií a za velmi výhodnou cenu.

Oproti ostatním řadám je řada LAYERS specifická zejména svými vrstvami stolní desky, svislými přihrádkami u stolů a skříněk i designem otevírání zásuvek na bázi systému PUSH. V aktualizované kolekci LAYERS najdete vše pro vybavení plně funkční sdílené kanceláře či domácí pracovny s ještě větším důrazem na úložný prostor a ergonomii pracoviště.

Vybírat můžete ze 3 dezénů:

bílá

bílá/šedá

dub přírodní/dub mořený

STOLY

Pracovní stoly LAYERS nejlépe prezentují základní myšlenku vrstvení, která prostupuje celou kolekcí LAYERS. Pracovní plochu tvoří 2 vrstvy desek, které jsou u vybraných variant doplněny o přepážky, u kterých vzniká skrytý odkládací prostor. Psací stoly SINGLE také včetně stálých variant najdete nově navíc i ve výškově nastavitelné variantě! Včetně stolů SINGLE můžete také vybírat i pracovní stoly DOUBLE pro dva pracovníky či jednací stůl ve tvaru čtverce pro více osob.

KONTEJNERY

Pro rozšíření úložného prostoru ihned u stolu jsme pro Vás připravili také nové pojízdné kontejnery i přístavné skříňky ke stolu, které skvěle zapadnou pod pracovní stůl LAYERS nebo jej doplní o přídavnou pracovní plochu.

SKŘÍNĚ

Větší množství dokumentů, šanonů, knihy či jiné předměty, které v současnosti nevyužíváte můžete uložit také do nových kancelářských komod, policových skříní s dveřmi či vysokých i nízkých regálů, které jsme doplnili také o praktické boxy. Naše nabídka se také rozrostla o nové velké knihovny i šatní skříně pro uložení kabátů, které můžete vybírat ve variantě se šatní tyčí nebo výsuvem.

NÁSTĚNNÉ PANELY

Pro zavěšení kabátů určitě oceníte i praktické nástěnné panely, u kterých jednoduchým nasunutím polic či závěsných háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky tak vytvoříte potřebný úložný prostor i šatní stěnu, která zabere minimum místa.

DOPLŇKY

Ke všem výše zmíněným prvkům kancelářského nábytku můžete také dokoupit i praktické doplňky, které Vám zajistí nejen větší míru soukromí, ale zejména ještě více rozšíří úložný i pracovní prostor, čímž ještě více zdůrazní linie prostupující celou kolekcí. Mezi nové kancelářské doplňky řady LAYERS patří:

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku LAYERS v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!