Zpět do: Stany

Stan s ocelovou konstrukcí 3x3 m, včetně tašky a montážní sady

Kód zboží: 271210
Stan s ocelovou konstrukcí pro venkovní akce 3x3 m, bílá barva, snadné sestavení, včetně tašky a montážní sady. Zobrazit popis produktu
Skladem 2 ks (Expedujeme ihned)
Objednejte dnes do 14:00, Zdarma doručíme 7.2.2023
6 298 Kč bez DPH
7 620,58 Kč s DPH
ks

Technické parametry

Výška (mm) 3420
Šířka (mm) 2900
Hloubka (mm) 2900
Barva bílá
Barva konstrukce stříbrná

Popis zboží

Skvělé řešení pro venkovní akce a propagaci
Vyzdvihněte své sdělení pomocí výrazných stanů, které jsou viditelné z dálky. Tento ocelový stan je vyroben z robustních dílů, které odolají jakémukoli počasí a jsou vhodné pro venkovní použití. Díky pevné a robustní ocelové konstrukci je stan odolný vůči povětrnostním vlivům. Skvělé řešení pro venkovní akce. I když má přijít déšť, se stanem s ocelovou konstrukcí budou vaše akce za všech okolností v bezpečí a suchu.

Elegantní a pevný stan z ocelových profilů
Pevný a odolný venkovní stan z oceli s 30mm rámem. Díky bílé povrchové úpravě a zaobleným čtvercovým profilům působí stan decentně a elegantně a díky přenosné tašce ho můžete snadno přenést z jedné akce na druhou. Sestavení trvá několik minut a jste připraveni. Stan s ocelovou konstrukcí je cenově výhodným řešením pro jakékoli venkovní akce.

Snadné sestavení
Sestavení trvá jen pár minut. Vyjměte rám z přepravní tašky a umístěte ho na požadované místo. Při skládání a balení nechte textilní stříšku na rámu stanu, abyste ji mohli snadno postavit a rozložit na další akci.

Vhodné do každého počasí
Naše stany jsou vhodné do každého počasí, od slunečných dnů až po lijáky a chladné zimy. Plastové díly našich stanů jsou vyrobeny ze 100% nylonu, díky kterému budou naše stany velmi dobře fungovat i v chladných podmínkách. Všechny švy na textilních stříškách jsou utěsněny, aby se zabránilo prosakování vody, díky čemuž je stan s ocelovou konstrukcí voděodolný.