Spojovací stolek MIRELLI A+, třešeň

Kód zboží: 437098
98 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
200+ zákazníků již nakoupilo tento produkt.
Skladem 6 ks (Další kusy naskladníme 15.6.2023 - 20 ks)
Zdarma doručíme 2.2.2023
1 281 Kč bez DPH
1 550,01 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 800 x 800 x 750

Popis zboží

Stoly

  • stolové desky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm, opatřeny odolnou plastovou 2 mm ABS hranou
  • dolní krycí panel i podnože jsou z laminované dřevotřísky tloušťce 16 mm, opatřeny odolnou plastovou ABS hranou
  • oválné kabelové průchody v černé barvě umožňují svedení kabelových rozvodů pod stolovou desku

Spojuje i rozšiřuje pracovní desku

Spojovací stolky  MIRELLI A+ slouží jako doplněk například ke dvoum psacím stolům. Můžete si díky němu ovšem svůj stůl pouze hezky zakulatit a rozšířit si tím svou pracovní plochu.  

Vysoká odolnost a stabilita

Kancelářský spojovací stolek MIRELLI A+ má šířku 800 mm a je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky. Horní půda má tloušťku až 2,5 cm. Kvalitní kovové podnoží zaručuje stabilní podpěru spojovacího stolku MIRELLI A+. 

Odolnost horní desky ještě více utvrzuje 2 mm ABS hrana v barvě dezénu, která zajišťuje ochranu hran. Pokud spojíme všechny kvality dohromady, jedná se o opravdu stabilní a masivní prvek kancelářského nábytku MIRELLI A+, jež slouží jako doplněk.  

Objevte řadu kancelářského nábytku Mirelli A+

Řada nábytku MIRELLI A+ je cenově výhodná řada nábytku, která je charakteristická svou jednoduchostí a hlavně každodenní praktičností. Tato řada se skvěle hodí do kanceláří malých firem. Své místo si najde také při vybavování domácích pracoven. Použité oblíbené dezény dřeva navíc dodávají nábytku MIRELLI A+ potřebný pocit útulnosti a hřejivosti, který na svém pracovišti určitě oceníte.

Vybírat můžete z 5 dezénů:

bříza

ořech

třešeň

bílá

bílá/dub sonoma

Stoly

Rovné i rohové stoly MIRELLI A+ spojují jednoduchost s každodenní odolností. Jsou doplněny o 2 mm ABS hranu, kabelové průchodky i stabilní dřevěné nohy, které přináší stolům MIRELLI A+ ucelený masivní design. Rohové stoly nabízí navíc i nadstandard pracovního prostoru. Splňují i vysoké standardy ergonomie práce. 

Skříně

Skříně MIRELLI A+ se řadí mezi opravdu bytelný nábytek. Vybírat můžete od skříňky na kolečkách, velkých otevřených, zasouvacích skříní až po skříně 2dveřové a skříně šatní. Skříně jsou uzamykatelné. Všechny skříně mají pohledová záda, tudíž se s nimi opravdu nemusíte držet při zdi. 

Kontejnery

Kontejnery MIRELLI A+ mají nižší výšku oproti stolům. Jsou na kolečkách, tudíž je můžete libovolně přemisťovat po Vaší kanceláři. Mají 4 zásuvky s 80 % výsuvem doplněné o madla z leštěného hliníku. Nechybí ani centrální zamykání se dvěma klíči.

Doplňky

Pokud byste chtěli rozšířit pracovní plochu či Váš stůl lehce zakulatit, pořiďte si ke stolu i spojovací stolek, který se stane rovněž estetickou záležitostí. Snadno jej namontujete k boční straně stolů MIRELLI A+. 

Pokud na druhou stranu spíše tíhnete k většímu soukromí doporučujeme zakoupit paraván, který je vždy uzpůsoben dle konkrétní šířky stolu.

Sestavy

Máte rádi rychlá a jednoduchá řešení a nechce se Vám přemýšlet nad sestavováním jednotlivých prvků? Sestavili jsme pro Vás již hotové sestavy skříní i celého kancelářského nábytku ve všech dezénech. 

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku MIRELLI v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!