Kovové regály META FIX

Kovové policové regály FIX vynikají především svým kvalitním provedením, důmyslným detailům a možnosti rozšíření o příslušenství. Díky své systémové variabilitě v rozměrech (výšky 2000 - 3000 mm, hloubky polic 300 - 600 mm) a nosnostech (100 - 330 kg) umožňují sestavit regálové sestavy pro skladování různého zboží či materiálů.

Regály FIX lze stavět vedle sebe do řad pomocí cenově výhodných přídavných regálů, čímž se dá značně ušetřit především při vybavování větších skladů.

Konstrukce regálů FIX je šroubovaná - tzn. police se přišroubují ke stojinám regálů. Tato forma montáže spolu s dodávanými výztuhami polic, zajišťuje vynikající stabilitu regálů. Pokud však plánujete montáž většího počtu regálů, doporučujeme regály CLIP se stejnými vlastnosti, ale jejich konstrukce je zásuvná (není třeba montáž pomocí šroubků) a díky tomu mnohem snadnější a rychlejší.

Součástí dodávky každého regálu FIX jsou také kovové patky, které jednak zabraňují poškození podlahy (vytlačení rýh do měkkých podlah).

Povrchová úprava regálů FIX je pozinkováním. Na přání lze dodat regály FIX také v lakovaném provedení šedé barvy (odstín RAL 7035). K regálům FIX lze dokoupit dodatečné police a přepážky pro skladování menších předmětů.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-30 z 30 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší