Zpět do: Ocelové rudly

Ocelový rudl - ruční vozík s mříží, nosnost 250 kg, plná kola

Kód zboží: 101015

Ocelový rudl s mříží, svařovaná konstrukce z ocelových trubek, mříž zabraňuje propadnutí převáženého materiálu, nosnost 250 kg, plná pryžová kola o průměru 260 mm, bezpečnostní rukojeti, modrá barva.

Zobrazit popis produktu
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Dočasně nedostupné (Další kusy naskladníme 24.5.2023 - 2 ks)
Zaslat zprávu až bude na skladě
5 558 Kč bez DPH
6 725,18 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Nosnost (kg) 250
Průměr kola (mm) 260
Lopata d x š (mm) 475 x 300
Barva modrá
Rozměry š x v (mm) 550 x 1350

Popis zboží

Rudl je neocenitelný pomocník všude, kde je zapotřebí převážet krabice, pytle, přepravky, role různého materiálu, ale i větší předměty jako jsou různé kartony nebo i skříně. Nosnost nabízených rudlů je 150 až 250 kg podle typu. Ocelová konstrukce je vyrobena z přesných ocelových trubek, spoje jsou svařeny dokonalou technologií pod ochrannou atmosférou. Konstrukce rudlů je volena tak, aby poměry sil při naklopení rudlu s břemenem byly co nejvyrovnanější a tím i bezpečné, nevyžadující větší námahu při manipulaci. Kola rudlů jsou uložena na jehlových ložiscích a vybírat můžete kola dušová nebo samonosná s pryžovými běhouny (nehrozí nebezpečí propíchnutí - nejsou foukaná). Rukojeti rudlů jsou opatřeny plastovými madly s bezpečnostní ochranou zamezující poranění rukou. Povrch rudlů je upraven práškovým lakem v odstínu RAL 5005. Jiné barevné odstíny RAL na vyžádání.

Tento rudl je vybaven zvětšenou lopatou s rozměry 475 x 300 mm a praktickými krycími plechy kol, které zabraňují tření nákladu o kola. Vysoká opěrná plocha a ergonomická rukojeť, a mřížová výplň kostry rudlu umožňuje hravě zvládnout převoz větší množství menších břemen stohovaných na sebe, které by jinak mohly propadnout kostrou rudlu.