NOVINKY: Kancelářské židle MARCUS a JONES

29. 5. 2024

Představujeme Vám další novinky, kterými nově rozšiřujeme naši nabídku kancelářských židlí a křesel. Seznamte se s výhodami židle MARKUS a židlí JONES již nyní.

Kancelářská židle MARCUS

Nová kancelářská židle MARCUS se sedákem i opěrákem z elegantní EKO kůže nabízí až 5 barevných variant. Díky materiálu z EKO kůže je židle nejen vhodná pro alergiky, oboustranně prodyšná, vysoce odolná proti oděru, ale také zároveň velmi pohodlná. Pro ještě pohodlnější sezení je židle vybavena synchronní mechanikou a čalouněnými područkami. Hliníkový kříž zajišťuje židli nosnost až 150 kg. Kolečka jsou vhodná pro tvrdé podlahy, jako jsou plovoucí podlahy, parkety, beton, dlažba apod.
Kancelářská židle JONES

Druhou novinkou, která rozšiřuje řady naši nabídku je kancelářská židle JONES se sedákem a opěrákem z látky, kterou u nás nově naleznete ve 2 barevných variantách. Látkový potah je ideální volbou pro ty, kteří hledají židli, která zajistí pohodlí a v zimě i příjemně zahřeje.


Pro ještě pohodlnější sezení nechybí synchronní mechanika a plastové odnímatelné područky, které si můžete v případě potřeby snadno ze židle odebrat. Pro lepší ergonomii je židle doplněna také o opěrku hlavy s nastavením úhlu a výšky i pevnou bederní opěrku.  Plastový kříž zajišťuje nosnost až 150 kg. Kolečka jsou vhodná pro tvrdé podlahy, jako jsou plovoucí podlahy, parkety, beton, dlažba apod.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys