Textilní nástěnky

Potřebujete nástěnku s textilním povrchem? Vyberte si u nás! Textilní nástěnky a informační tabule máme skladem ihned k dodání. Poskytujeme záruku 7 let a k tomu dopravu ZDARMA, kamkoliv v ČR.

Provedení nástěnek

Nabízené nástěnky s filcovým povrchem jsou zasazeny v hliníkovém rámu, který zajišťuje vysokou pevnost nástěnky. Rozměry dodávaných nástěnek s textilním povrchem jsou 900 x 600 mm, 1200 x 900 mm, 1800 x 1200 mm. Můžeme Vám nabídnout i jiné rozměry textilních nástěnek dle možností spolupracujících výrobců. Pokud potřebujete jiné provedení textilní nástěnky, kontaktujte nás prosím.

Textilní nástěnky s kódy 109013 – 109018 jsou vyrobeny z pomalu hořlavého textilního materiálu, který vyžadují některé bezpečnostní předpisy pro umístění ve veřejných prostorách. V nabídce jsou nástěnky s textilním povrchem šedé a modré barvy. Můžeme dodat i jiné barvy filcového povrchu (př. zelená, červená). Ceny a dodací lhůty jiných barevných provedení, Vám rádi sdělíme na základě Vašich požadavků.

Připevnění nástěnek ke zdi se provádí pomocí šroubů v rozích tabulí.

Doporučujeme dokoupit

Pokud chcete nástěnky umístit do prostoru, doporučujeme univerzální pojízdný stojan na tabule. Nezapomeňte k nástěnkám objednat také špendlíky.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 45 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
12