Typy povrchů popisovací tabule

13. 3. 2023

Materiál a typ povrchu popisovací tabule je hlavním faktorem, který určuje její kvalitu a vhodnost použití. V nabídce naleznete tyty typy materiálů/povrchů popisovacích tabulí:

Tabule s nemagnetickým povrchem

Jedná se o základní typy tabulí, u kterých je popisovací plocha tvořena plastem - melaminem. Proto jsou někdy tyto tabule označovány také jako melaminové tabule. Hlavní výhodou těchto tabulí je jejich nízká cena. Nabízené tabule jsou přesto kvalitní a jsou vhodné pro občasné použití v domácnosti nebo kanceláři.

Magnetické tabule

Popisovací tabule s magnetickým povrchem jsou nejběžnějším typem tabulí. Popisovací povrch těchto tabulí je z ocelového plechu, na kterém nanesena vrstva bílého laku, který je odolný proti poškrábání. Výhodou magnetických tabulí je možnost použití magnetů například pro přichycení poznámek, informací, apod. Magnetické tabule jsou vhodné pro běžné použití ve firmách, jednacích nebo prezentačních místnostech, a podobně.

Keramické tabule

Popisovací tabule s keramickým povrchem představují nejkvalitnějšítyp popisovacích tabulí. Povrch je tvořen ocelovým plechem, na kterém je nanesena keramická vrstva a vypálena při vysoké teplotě 800°C. Díky tomu získá tabule vysokou odolnost proti poškrábání. Keramické tabule jsou vhodné pro časté použití v kanceláři, školících a jednacích místnostech nebo ve školách

Pro použití ve školách nabízíme také zelené keramické tabule, které jsou vhodné pro popis křídami.

Tabule s projekčním povrchem

Tyto projekční tabule jsou vyrobeny z ocelového plechu, na kterém je speciální lakovaná vrstva bílé barvy, která neodráží světlo. Díky tomu můžete tuto tabuli využít jak pro psaní, tak i pro promítání obrazu z projektoru. Svými vlastnostmi se tyto tabule hodí zejména do jednacích a prezentačních místností.

Skleněné popisovací tabule

Tabule jsou vyrobeny z tvrzeného skla pod kterým je plech, na kterém je nanesena barevná vrstva. Díky tomu jsou skleněné tabule magnetické. Magnety však musí být extra silné, vyrobené z neodymu – součástí balení každé námi dodávané skleněné tabule jsou 2 ks těchto magnetů. Na skleněné magnetické tabule se používají speciální popisovačeModerní stylový vzhled a perfektní provedení předurčuje skleněné magnetické tabule především do kanceláří nebo domácností. Čištění skleněných magnetických tabulí lze provádět jakýmkoliv ubrouskem, ubrouskem z mikrovlákna, houbou či přípravky na čištění oken.

Kombinované tabule

Kombinované tabule se skvěle hodí jako nástěnky neboť v sobě kombinují bílý magnetický povrch pro popis fixy a textilní nebo korkovou část pro přichycení vzkazů, poznámek či letáků.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys