Jak na home office? Zařiďte si svou domácí kancelář

3. 3. 2023

Práce z domova má nespočet výhod, ale také jednu velkou nevýhodu. Zaměstnaní formou „home office“ může způsobit, že přestanete rozlišovat pracovní a domácí prostředí, což často vede ke zvýšenému stresu a ztrátě pohodlí, kterou domov nabízí. Správným přístupem tomu však můžete předejít.

Máme pro Vás několik tipů, jak si zařídit domácí kancelář!

Nejprve si musíte vyčlenit prostor, kde se své práci budete věnovat. Ideálně by měl být na odlehlejším místě, kde budete mít na práci klid a po jejím dokončení za sebou budete moci „zavřít dveře“. Toto místo přizpůsobte svým potřebám. Pokud se potýkáte s nedostatkem prostoru, můžete vyzkoušet náš portál NabytekNaMiru.cz, kde si můžete zvolit nábytek, který potřebujete a libovolně si upravíte jeho rozměry i vzhled. Nezapomeňte ani na vhodnou židli, která Vás může ušetřit problémů se zády.

Ačkoliv se to může zdát jako malichernost, na Vaši psychiku může mít vliv také barva, kterou si vymalujete stěny své pracovny. O tom, jak barvy působí na lidský mozek, jsme psali v předchozím článku. Nezapomeňte na dostatek úložného prostoru, který si můžete přidat různými regály nebo kancelářskými kontejnery.
Prostor pro Váš home office by měl být nejen praktický, ale také příjemný. Pokud na to máte dostatek prostoru, můžete si například na stůl dát fotky svých nejbližších nebo studenou podlahu vyplnit moderními koberečky.

Pokud to Vaše práce vyžaduje, nezapomeňte ani na spotřební zboží, které je v kancelářích potřeba.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys