NOVINKA: Obkladové panely ve skandinávském stylu

24. 6. 2024

Objevte nové dřevěné akustické panely ve skandinávském stylu, které přináší moderní design, zlepšují akustiku a snižují hluk v interiérech. Ideální pro obložení stěn kanceláří, domácností a sdílených prostor. Prozkoumejte všechny výhody již nyní. 

Nové dřevěné akustické panely jsou ideálním řešením k dekorativnímu obložení stěn. Přispívají k tepelné a akustické izolaci, vytvářejí příjemnou atmosféru a vnáší do místnosti čistý a kvalitní zvuk, který oceníte nejen v práci, ale i doma.

Moderní skandinávský design

Skandinávský styl sází v interiéru na jednoduchost, minimalismus ale i útulnost a vzdušnost. Jsou pro něj charakteristické zejména čisté a jemné linie. Tyto akustické panely perfektně zapadají do tohoto konceptu, čímž přináší do interiérů svěžest a eleganci.

Insert your text here

Vylepšení akustiky a snížení hluku

Panely efektivně snižují hluk a zlepšují akustiku. Mají koeficient redukce hluku NRC > 0.85, což znamená, že pohlcují více než 85 % hluku, který na ně dopadá. Pro srovnání, klasická příčka ze sádrokartonu má hodnotu NRC 0.15.

Materiál a rozměry

Nosný materiál tvoří 9 mm černý polyesterový panel a 27 mm široké, 12 mm hrubé dřevotřískové lamely pokryté dřevěnou dýhou. Rozestup mezi lamelami je 13 mm. Celkové rozměry panelu jsou 600 x 21 x 2400 mm. Panely lze snadno upravit na požadovanou velikost.

Snadná montáž a všestranné použití

Montáž panelů je jednoduchá a nevyžaduje profesionální pomoc. Akustické panely jsou vhodné na zeď i strop ve sdílených prostorách, jako jsou open space kanceláře, klientská centra, úřady, haly, učebny a čekárny. Velké oblibě se ale těší také v nahrávacích studiích, zkušebnách, obchodech a domácnostech. Dřevěné akustické panely nejsou vhodné do vlhkých prostředí.

Dřevěné akustické panely lze vybírat mezi jednotlivým balením po 1 ks nebo cenově výhodným balením po 5 ks, ideálním pro pokrytí celé stěny:


Náš tip: Líbí se Vám praktičnost, elegance a čistota skandinávského stylu? Máme pro Vás 5 tipů, jak na skandinávský styl interiéru

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys