NÁŠ TIP: Stojany a věšáky na kola

5. 4. 2023

Jaro s sebou přináší nejen větší porci slunečních paprsků, ale i spoustu nové energie. Většina z nás začíná vytahovat jízdní kola a vyráží na výlety či do práce na kole. Máte ale svá kola či kola všech vašich vášnivých cyklistů kde zaparkovat a uložit? Prozkoumejte naši nabídku praktických stojanů a věšáků na kola již nyní!

Stojany na kola jsou praktickým pomocníkem pro bezpečné uskladnění a parkování většího počtu jízdních kol v blízkosti nebo uvnitř Vaší firemní budovy, restaurace či obchodu. Kvalitní stojany na kola z naší nabídky jsou vhodná pro komerční i domácí použití.  Vybírat můžete ze 3 typů:

  • Stojany na kola na zem
  • Stojany na kola na zeď
  • Věšáky na kola

Stojany na kola na zem můžete umístit nejen před budovu ale i dovnitř do místnosti pro uskladnění kol.  
Stojany na kola na zem z naší nabídky jsou vyrobeny z kovové robustní konstrukce se snadnou montáží. Kovová konstrukce zajišťuje stojanům na zem zejména vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Vybírat můžete stojany na kola na zem s kotvením k zemi či k zabetonování do země.


Stojany na kola na zeď

V případě pokud nemáte dostatek místa na zemi či nechcete stojany upevňovat k zemi, můžete využít i stojany na kola na zeď.
Stojany na kola na zeď ke zdi snadno připevníte pomocí kotvících prvků vaší firemní budovy nebo restaurace. Ušetříte si tak nejen místo na pozemku, ale díky funkčním prvkům se nemusíte bát ani zašpinění stěny vaší budovy. Vnitřní i venkovní použití. 


Věšáky na kola

Zajimavou alternativou ke stojanům jsou také věšáky na kola, které jsou užitečné zejména například v cykloprodejnách jako způsob prezentace zákazníkům. Využít je můžete ale i v domácnosti, rodinných domech nebo garáži zkrátka všude tam, kde není dostatek místa na zemi.
Vybírat můžete věšáky na kola s háky, s horizontálním nebo vertikálním uložením nebo s vodíky pro usnadnění parkování kol.
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys