LUCAS & EMOTION: Nové kancelářské židle s funkčními detaily!

12. 4. 2023

Představujeme Vám nové pohodlné kancelářské židle, které Vás ohromí nejen funkčními detaily, ale i minimalistickým designem. Seznamte se s kancelářskými židlemi LUCAS & EMOTION, které Vám poskytnou kvalitní oporu po celý pracovní den!

Obě nové kancelářské židle jsou vhodné nejen do kanceláře, ale i domácnosti. Disponují sedákem potaženým odolnou látkou. Opěrák z kvalitní síťoviny Vám pak u obou modelů následně zajistí vysokou cirkulaci vzduchu v oblasti zad, díky které zvládnete bez obav i stresové pracovní situace.

Kancelářská židle EMOTION

Kancelářská židle EMOTION vás na první pohled zaujme svým minimalistickým zpracováním. Na pohled druhý pak oceníte její multifunkční pohybový systém opěradla, který umožňuje nastavení nejen výšky, ale i dopředu – dozadu či do strany. Opěradlo kancelářské židle EMOTION tak kopíruje polohu celého těla při každém pohybu, a tím zajišťuje správné držení těla i při celodenním sezení za počítačem.

Součástí kancelářské židle EMOTION je rovněž synchronní mechanismus, 3D područky a nylonová kolečka pro měkké podlahy. Deklarovaná nosnost je až 150 kg.


Kancelářská židle LUCAS

Druhou novinkou je kancelářská židle LUCAS, kterou u nás naleznete rovnou také v akci 1+1 ZDARMA! Kancelářská židle LUCAS je vhodná do kanceláře i na home office. Pohodlná opěrka hlavy, integrovaná bederní opěrka i houpací mechanismus vám zajistí vysokou míru pohodlí při sezení. Tuhost (síla) houpání lze regulovat v závislosti na vaší hmotnosti.

Součástí kancelářské židle LUCAS jsou také čalouněné odklápěcí područky a nylonová kolečka pro měkké podlahy. Deklarovaná nosnost je 120 kg.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys