7 tipů: Vánoční dárky pro podnikatele

7. 11. 2022

Vymyslet ten správný a trefný vánoční dárek může být někdy opravdová výzva, natož pro podnikatele, který je věčně v jednom kole. Jak tedy vybrat takový dárek pro podnikatele, který ho potěší a zároveň mu může zpříjemnit i jeho práci doma nebo v kanceláři? Přinášíme Vám 7 praktických tipů, které Vám s jeho výběrem určitě pomohou.

1. Praktický držák na mobil a tablet

Prvním z našich tipů, který potěší zejména ty podnikatele, kteří ke své práci využívají většinu času také mobilní telefon či tablet může být například praktický držák na mobil a tablet. Držák na mobil či tablet si podnikatelé mohou pohodlně umístit na svůj pracovní stůl a zajistit si tak zdravější a pohodlnější práci.

Vybrané držáky na mobil či tablet včetně minimalistického hliníkového designu disponují navíc také protiskluzovou podložkou a otočným kloubem, který umožňuje jejich snadné složení a rozložení do polohy, kterou požadujete.

Díky minimalistické konstrukci jej podnikatel může navíc také snadno přenášet i na cestách a pohodlně v případě potřeby uložit do brašny k notebooku.Ve spojení s klávesnicí může navíc fungovat i jako náhrada monitoru!

2. Lehká a odolná podložka pod notebook

Pro podnikatele pracující většinu času naopak na notebooku může být praktickým dárkem také lehký a praktický stojan pod notebook. Praktický stojan pod notebook v moderním designu zajistí Vašemu notebooku nejen dostatečnou ventilaci, ale ušetří i podnikatelovo zápěstí. Předchází také bolesti šíje i krční páteře

Vybrané podložky pod notebook díky své lehké konstrukci a praktickému provedení s polstrováním může podnikatel navíc využít i na cesty či doma na gauči. Vybrané modely jsou vhodné pro notebooky s úhlopříčkou až 19'' a některé obsahují také USB porty.

3. Masážní podložka pod nohy 

Trápí Vašeho podnikatele často otoky a únava nohou? Pak pro něj může být praktickým dárkem také pohodlná podložka pod nohy s masážními body, která mu zpříjemní dlouhodobé sezení u stolu.

Podložky pod nohy jsou konstruovány tak, aby umožnily při sezení nejen zaujmout sedícímu optimální pozici při práci, ale zajistit i přirozený sklon jeho chodidel. Zajímavostí pro chladnější období je pak podložka pod nohy s funkcí vyhřívání.

4. Ergonomický sedací míč

Náš další tip na zdravé dárky pro podnikatele putuje k ergonomickému sedacímu míči, který slouží jako alternativa k tradičním kancelářským židlím a je také vhodný zejména jako prevence muskuloskeletálních poruch i jako rehabilitační pomůcka.

Při práci za počítačem bude žena či muž udržovat tělo v neustálém pohybu a také posilovat svaly trupu a břicha. V balení najde rovněž stabilizační kroužek zabraňující rozkutálení a nafukovací pumpičku. Zdravotní míč s praktickým uchem nabízíme až ve 3 variantách. Dárek je vhodný i pro aktivní sportovce a sportovkyně do kanceláře či na home-office.

5. Balanční židle pro cvičení i za počítačem

Dalším tipem na dárek pro podnikatele v rámci alternativního sezení za počítačem je také zdravotní či balanční kancelářská židle. Zdravotní kancelářské židle a taburety fungují oproti klasickým židlím na principu cvičícího přístroje. Nabízí tak sezení, při kterém je zádové svalstvo soustavně v aktivní činnosti, a tudíž i automaticky zpevňováno.

Při sezení může podnikatel provádět také různé cviky, a tím ještě více přispět ke svému zdraví a pracovní produktivitě. 

6. Plánovací tabule pro lepší organizaci času

K organizaci seznamů termínů, osobních a pracovních úkolů nebo dlouhodobých projektů můžete podnikateli jako dárek k Vánocům přidělit také jakékoliv dostupné diáře, to-do listy, které může nosit kdykoliv u sebe. Pokud se ovšem většinu dne pohybuje na jednom místě, doporučujeme sáhnout také po plánovacích tabulích, které bude mít denně na očích.

Plánovací tabule jsou skvělým pomocníkem pro organizaci nejen celého firemního projektu, ale také domácích prací, dovolené či pracovního a volného času. Nabízíme plánovací tabule rozvržené na týden, měsíc nebo rok.

7. Manažerské kancelářské křeslo pro pohodlné sezení

Stěžuje si Váš známý či rodinný příslušník často na nepříjemné sezení či bolesti zad a krční páteře? Co takhle mu pořídit rovnou třeba i pohodlné manažerské křeslo, které ho/ji bude těšit dlouhá léta? Manažerská křesla pro podnikatele v sobě kloubí reprezentativnost s extra pohodlím, které osloví i ty nejnáročnější povahy. Jsou tak nejen estetickým doplňkem, ale i potřebnou oporou při důležitých rozhodnutích.

Manažerská křesla jsou výrazná zejména svým provedením, kombinujícím konzervativní a nadčasový styl za použití kvalitních propracovaných materiálů. Můžete je proto s přehledem umístit nejen do tradiční, ale i moderní kanceláře vedoucího pracovníka. 

Tip závěrem: V případě, pokud si nebudete jisti, jaký materiál židle zvolit či jaká mechanika křesla bude ideální, určitě nás neváhejte kontaktovat pomocí on-line chatu. Rádi Vám s výběrem správného kancelářského křesla také pomůžeme.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys