7 tipů: Podle čeho vybírat šatní skříňky?

30. 10. 2023

Jsme specialistou na šatní skříňky. V naší nabídce najdete tisíce modelů. Pokud vybíráte nové či vyměňujete stávající šatní skříňky pro své zaměstnance nebo hosty, máme pro vás několik informací a tipů. Sepsali jsme pro Vás 7 tipů, které vám pomohou při orientaci a výběru ideálního typu, který bude přesně vyhovovat provozním podmínkám a vašim představám.

Šatní skříňky jsou ideálním pomocníkem pro úschovu osobních věcí a oblečení v každé šatně. Ať už se jedná o školu, provoz, kancelář, veřejné bazény nebo třeba veřejnou posilovnu. Díky širokému výběru barev a provedení šatní skříňky zapadnou naprosto kamkoliv. Bezpečí uskladněných věcí a oblečení Vašich zákazníků, zaměstnanců nebo návštěv je navíc zajištěno díky jednomu z pěti druhů zamykacích mechanismů, který je součástí každé šatní skříně v naší nabídce.

1. Plechové nebo dřevěné šatní skříňky?

Nejčastěji se v šatnách využívají kovové šatní skříňky, které jsou velice odolné a cenově nejdostupnější. Své uplatnění najdou především v provozech, kde je vyžadováno uskladnění pracovního/civilního oblečení. 

Pokud vám nevyhovují celokovové šatní skříňky a jste příznivcem dřeva, můžete zvolit šatní skříňky s kovovým korpusem a laminovanými dveřmi, které vnesou do šaten včetně vlastního prostoru i příjemný pocit útulnosti. Díky spojení kovu a dřevěného dekoru jsou vhodné zejména do fitness center, wellness a dalších prostor, kde je vyžadována kombinace estetického vzhledu a odolnosti.

Praktické a moderní celodřevěné šatní skříňky díky svému klasickému vzhledu navozují hřejivou atmosféru a oceníte je především v kancelářích. Vhodné jsou také do zázemí pro zaměstnance firem či institucí.

2. Barvy a dezény dle potřeb prostoru

Kovové šatní skříňky dodáváme s šedým korpusem a lakovanými kovovými dvířky v barevných odstínech RAL. Na výběr je modrá, zelená, šedá, béžová, oranžová, tmavě šedá a červená varianta. Volit můžete také plechové skříňky s laminovanými dvířky v dřevěném dekoru buk, dub přírodní, ořech, třešeň, bříza a wenge. Mimo to v nabídce najdete také barevné dekory v odstínech bílá, modrá, zelená, grafitová, oranžová a červená.

Celodřevěné šatní skříňky dodáváme s korpusem a dvířky z laminované dřevotřísky tloušťky 18 mm z produkce předních výrobců Kronospan a Egger. K dispozici jsou v dezénu buk, třešeň, bříza, ořech a wenge, nebo s barevnou laminovanou povrchovou úpravu v barvách modrá, šedá, oranžová, červená a zelená. 
Dostupnost jednotlivých barevných variant se liší dle konkrétního modelu.

satni_skrinky_dekory_dezeny.jpg
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys