VÝPRODEJ: Zahradní nábytek!

25. 7. 2023

Uvažujete o koupi nové zahradní sestavy či byste ke svému stávajícímu zahradnímu nábytku rádi dokoupili další zahradní stoly a židle? V naší nabídce nově naleznete moderní zahradní nábytek, ve kterém naleznete elegantní zahradní sestavy, židle a stoly se slevami až 40 %. Prozkoumejte je všechny již nyní!

Vybrané zahradní sety využijete, zejména pokud hledáte rychlé a pohodlné řešení zahradního nábytku v jednotném designu pro větší počet osob. Jsou vyrobené z kvalitního umělého ratanu, díky čemuž v sobě spojují nejen komfort a eleganci, ale také nízkou hmotnost a vysokou míru odolnosti vůči mrazu, dešti i UV záření vhodnou do každého venkovního prostoru.

Vybírat můžete z varianty elegantní zahradní sestavy z umělého ratanu, která obsahuje 2x křeslo, 1x pohovku a 1x stolek (nosnost křesel 120 kg, nosnost pohovky 240 kg) nebo zahradní sestavy, ve které naleznete 1x stolek a 5 samostatných křesel s nosností až 120 kg na 1 křeslo). Jednotlivá křesla si u modulární zahradní sestavy navíc snadno můžete ve spodní části spojit k sobě a vytvořit si tak nejen kompaktní rohovou nebo rovnou sestavu, ale díky oddělení křesel i pohodlná individuální místa k sezení pro všechny vaše návštěvy.


Včetně celých zahradních setů u nás nově se slevou naleznete ale také nejen jednotlivé stoly, ale i například skládací židle, díky kterým si snadno sami vytvoříte své originální zahradní sestavy či skvěle doplníte místa k sezení u nábytku stávajícího. Skládací zahradní židle lze v případě potřeby navíc snadno složit, díky čemuž skvěle šetří prostor, když židle zrovna nevyužíváte.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys