Typy chráničů

13. 3. 2023

Nejen na parkovišti, ale například také ve skladu se mnohdy může stát, že odhadnuté centimetry nestačí a namísto hladkého průjezdu následuje tupá rána, která nám dá jasně najevo, že tentokrát naše prostorová představivost nebyla úplně nejlepší.

Na trhu je dnes ale několik typů chráničů proti nárazu, které dokáží zamezit nejen škodě na majetku a zdraví, ale také tomu, aby k těmto „haváriím“ vůbec došlo.

  • Kovové podlahové zábrany

Například na parkovišti se nejčastěji setkáváme s kovovými podlahovými zábranami, které předělují jednotlivá místa. Jejich princip spočívá v tom, že jsou instalovány do čela parkovacího místa. V naší nabídce tyto podlahové zábrany naleznete v různých délkách.

  • Obloukové zábrany

Tento typ zábran je praktický a hojně používaný. Nejčastěji se užívají ve skladech, například pro vymezení prostoru na přecházení, zabezpečení regálů, aby do nich nebylo možné nabourat při manipulaci a podobně. Nabízíme je v různých výškách.

  • Ochranné sloupky

Nejčastěji využívané jsou v dnešní době ochranné sloupky, které se dají zakoupit v plastové nebo kovové variantě. Obvykle je jejich součástí (případně je potřeba dokoupit) lano, řetěz nebo samonavíjecí pás. Výhodou sloupků je, že je na rozdíl od stálých zábran můžete snadno přemístit jinam.

  • Chrániče na zeď

Především v provozech jde o hojně užívanou vychytávku, která vás například při manipulaci s vysokozdvižným vozíkem ušetří před otlučenou zdí.

  • Rohové zábrany

V samotných skladech a dílnách nejsou ani tak strašákem potlučené zdi, jako uražené rohy. Uchránit vás od nich mohou rohové zábrany, nebo rovnou ochranné rohy. Jsou u nás k dostání v různých výškách i šířkách.

  • Ohebné profily

Tento typ chrání před úrazem při nárazu a zároveň kryje zařízení a zboží před poničením při úderu.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys