TIP NA DÁREK: Kancelářské židle 1+1 Zdarma

28. 11. 2023

Nevíte, co darovat pod stromeček vašemu protějšku, dětem či zaměstnancům? Co takhle jim pořídit pohodlné kancelářské židle k učení i práci, které je budou těšit dlouhá léta? Všechny vybrané židle jsou SKLADEM ihned k odeslání! Nově navíc i s doplňkovou službou MONTÁŽ + přímo u nás na skladě!

Židle z látky

Jedná se o nejběžnější potah s největším výběrem barevných a kreativních vzorů a dekorů. Díky látce je kancelářská židle nejen pohodlná, a tedy vhodná pro celodenní sezení v práci, ale v chladných měsících Vás i příjemně zahřeje.


Židle ze síťoviny

Síťovina je trvanlivou syntetickou tkaninou připomínající síť. Od ostatních potahů kancelářských židlí ji odlišuje její nepřekonatelná prodyšnost a optimální cirkulace vzduchu, kterou oceníte zejména v letních měsících. Zvládá výborně i stresové situace. Je vhodná pro celodenní sezení v práci a na rozdíl od látkové židle velice snadno udržitelná.
Židle se síťovaným opěrákem / látkou 

Kombinace síťovaného opěráku a látky je vhodná zejména pro ty z nás,kterým není zrovna dvakrát příjemné sezení na síťovině a kterým se zároveň trošku potí záda. Díky sedáku z látky tak sedíte pohodlně a navíc v teple. Prodyšnost vašich zad zabezpečuje síťovaný opěrák. Díky sedáku z látky máte na výběr také větší množství barevných kombinací.
Židle z ekokůže

Ekokůže je dvouvrstvý moderní materiál často mylně zaměňovaný s dřívější koženkou. Oproti kožence je eko kůže ovšem dvouvrstvá. Kromě vzhledu a textury má s pravou kůží společného opravdu málo, tudíž je jako jedna z mála vhodná také pro alergiky! Je vysoce odolná proti oděru, pevná a hlavně oboustranně prodyšná.


Tip závěrem:Další kancelářské židle nejen v akci 1+1 Zdarma můžete vybírat ZDE.

Jak vybrat tu správnou židli?

Ať už vybíráte pracovní židli pro sebe nebo pro své blízké a zaměstnance, při výběru kancelářské židle berte v úvahu následující faktory:

  • kolik hodin denně se bude na židli sedět
  • existující zdravotní omezení a hmotnost sedícího
  • prostor nutný pro pohyb na židli
  • možnosti nastavení a výbava kancelářské židle

Pokud toto máte zjištěno, máte půlku práce zdařile hotovu. Nyní jen rozhodnout o správném materiálu a barvě kancelářské židle.

Náš tip:Více o tom, jak vybrat správný materiál židle ZDE.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys