Rozvrhněte si vše do posledního detailu: Plánovací tabule

17. 1. 2024

Naše hlava je sice dobré paměťové médium, ovšem čas od času se nám stane, že ztratí svou vybavovací schopnost přesně ve chvíli, kdy bychom to nejvíce potřebovali. Díky organizaci a plánování času nejen, že odvedeme práci efektivněji, budeme se cítit sebevědoměji, ale uspokojíme i další aspekty našeho života – finanční, emocionální i společenské. K organizaci času lze využít například praktické plánovací tabule, které budete mít denně na očích. Prozkoumejte naši nabídku plánovacích tabulí již nyní!

Plánovací tabule

Plánovací magnetické tabule jsou neocenitelnými pomocníky při plánování a organizaci všech důležitých aktivit spojených s chodem Vaší firmy.
Využít je můžete například v:

  • kanceláři nad pracovním stolem,
  • ve sborovně a kabinetech škol,
  • zasedacích místnostech
  • na pracovišti se směnným provozem.

Hojně využívané jsou ale čím dál častěji plánovací nástěnky i v osobním životě. Například v domácnosti při rozvržení domácích úkolů, kroužků a úklidu. Jejich nespornou výhodou například oproti diářům nebo to-do listům je jejich každodenní viditelnost na očích díky montáži na zeď i opakované využívání díky snadnému mazání a možností značení.

Týdenní plánovací tabule

S týdenní organizací Vám nejvíce pomohou například týdenní tabule, které umožňují nejdetailnější schopnost rozplánování jednotlivých dnů v týdnu například po hodinách, půl hodinách každého dne. Obsahují totiž sloupce pro rozpis na každý den v týdnu (8 řádků pro každý den).


Měsíční plánovací tabule

Pokud spíše uvažujete o plánování měsíčním, doporučujeme využít měsíční plánovací tabule, které naopak umožnují rozplánovat každý den v měsíci (obsahují zpravidla 8 sloupců).


Roční plánovací tabule

K schématickému rozplánování celého roku doporučujeme využít roční plánovací tabule. Jednotlivé sloupce zde představují měsíce a řádky naopak dny v rámci jednotlivých týdnů (obsahují 12 sloupců a 32 řádků).


TIP: K plánovacím tabulím můžete rovněž zakoupit i příslušenství v podobě popisovačů, lepících magnetických pásek nebo sady symbolů, které Vám nejen pomohou vyznačit si ty nejvíce důležité úkoly, ale nástěnka s nimi bude i více barevnější a uspořádanější. Vhodné jsou také ke psaní poznámek.
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys