NOVINKY: Kancelářské židle TERRY a JERRY

22. 5. 2024

Rozšiřujeme pro Vás nabídku ergonomických a cenově výhodných kancelářských židlí o nové modely, které naleznete rovnou také v akci 1+1 ZDARMA! Seznamte se s kancelářskými židlemi TERRY a JERRY, které Vám zajistí nejen praktickou oporu, ale i potřebné pohodlí při Vašem každodenním sezení za počítačem.

Nové kancelářské židle TERRY a JERRY v elegantním a zejména praktickém designu v sobě díky materiálu v kombinaci látky a síťoviny kloubí nejen potřebné pohodlí a stabilní oporu, ale i neocenitelnou prodyšnost v oblasti zad. Skvěle se tedy hodí pro celodenní sezení v práci.
Součástí nových modelů kancelářských židlí je také synchronní mechanika s vynikajícími ergonomickými vlastnostmi a nechybí ani kolečka pro tvrdé podlahy, díky kterým se s židlí můžete bez starostí pohybovat po kachličkách i dřevěných podlahách. Ocelový kříž deklaruje nosnost židle až 150 kg.

Pro vyšší komfort jsou židle doplněny také o 3D područky s nastavením výšky, hloubky a rotace. V oblasti krční a bederní páteře pak jistě oceníte také úhlově, výškově nastavitelnou opěrku hlavy a pevnou bederní opěrku.
Všechny vybrané modely kancelářských židlí lze u nás zakoupit rovnou i v akci 1+1 ZDARMA!Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys