NOVINKA: Zátěžová kolečka pro kancelářské židle

14. 4. 2023

Potřebujete vyměnit již opotřebená kolečka u své kancelářské židle nebo nejste spokojeni se současnými kolečky a hledáte variantu s co nejmenším dopadem na vaši choulostivou podlahu? Představujeme vám NOVÁ zátěžová kolečka - náhradu, která se zaručeně vyplatí. Prozkoumejte její výhody již nyní!

Kolečka kancelářských křesel a židlí patří mezi nejvíce namáhané části židlí a křesel ihned po plynovém pístu. Musí tedy splňovat určitou míru odolnosti a funkčnosti. Pokud nejste spokojeni se současnými kolečky, můžete ke své kancelářské židli dokoupit náhradní kolečka, která doporučujeme vybírat zejména podle typu povrchu vaší podlahy a průměru čepu. 

Zátěžová kolečka – náhrada, která se vyplatí!

Zátěžová kolečka zajištují nejen velice tichý a hladký pohyb bez zasekávání a škrábání na jakékoliv podlaze, ale také zcela nahrazují klasické plastové podložky. Vybraná zátěžová kolečka mají průměr upevňovacího trnu (čepu) je 11 mm a průměr samotného kola činí 75 mm. Jsou vybavena měkčeným polyuretanovým běhounem, který je odolný vůči opotřebení a minimalizuje nežádoucí zátěž na podlahu. 

obrázky článek nový web (5).jpg

Zátěžová kolečka jsou dodávána v kompletní sadě pro instalaci na jednu židli, kdy balení obsahuje 5 ks.

Insert your text here

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys