NOVINKA: Zahradní sudy na dešťovou vodu!

13. 6. 2023

Hledáte snadný a efektivní způsob, jak bezpečně a bez větších starostí sbírat a uchovávat dešťovou vodu na vaší zahradě? Máme pro Vás tip! NOVĚ jsme do naší nabídky pro dům a zahradu zařadili také objemné zahradní sudy na dešťovou vodu s množstvím praktických vychytávek! Čtěte více.

Zahradní sudy na dešťovou vodu jsou efektivním řešením pro sběr i uchovávání dešťové vody pro potřeby zavlažování na vaší zahradě i vnitřní užití v domácnosti, jako například splachování, mytí nářadí, praní prádla atd.

Vybrané modely jsou vyrobeny z kvalitního PP materiálu nebo HDPE (vysokohustotní polyethylen a tmavě zbarvené do zelené či jiné barvy, aby se zabránilo pronikání světla do nádrže a povzbuzení růstu řas. Tmavě zelené zbarvení navíc na zahradě působí nerušivě.
Nové zahradní sudy na dešťovou vodu jsou dodávány včetně vrchního víka, které je vhodným pomocníkem proti přetečení sudu, také u vybraných modelů s praktickým sítkem proti vniknutí nečistot jako je například listí, zemina a jiné nečistoty.

Pro snadnější napouštění kbelíků a konví, můžete k vybraným zahradním sudům rovněž zakoupit praktický výpustný kohoutek (vnější průměr 22 mm, vnitřní průměr 20 mm).

K menším zahradním sudům o objemu 300 ml pak doporučujeme dokoupit také podstavec pod sudy.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys