NOVINKA: Venkovní dřevěné plotovky a otočné žaluzie!

25. 2. 2024

Hledáte efektivní řešení pro ochranu vaší zahrady, pergoly či terasy před sluncem, větrem nebo zvědavými pohledy? Máme pro vás skvělou novinku! Rozšiřujeme naši nabídku o nové dřevěné plotové systémy a žaluzie! Seznamte se s našimi novinkami již nyní a užijte si klidné a příjemné chvíle ve vašem venkovním ráji.

Dřevěné žaluzie s otočnými lamelami

Dřevěné otočné žaluzie s pohyblivými lamelami a jednoduchým ovládáním Vám poskytnou dostatek soukromí a chrání proti slunci, bočním větrům i dešti. Nastavení lamel je možno v různých polohách. 

Dřevěné otočné žaluzie jsou vyrobeny ze suchého hoblovaného smrkového dřeva bez nátěru připraveny k okamžitému použití. Snadno si tak sladíte odstín s přesnou barvou zahradní pergoly. Žaluzie měří na výšku 210 cm a na šířku 100 cm. K žaluziím jsou dodávány také spodní nožičky, které je možné využít v závislosti na místě instalace.

Mezi výhody praktických otočných lamel patří zejména:

  • ochrana před slunečním zářením, bočním větrům i dešti
  • regulace světla
  • zajištění soukromí
  • efektivní oddělení většího venkovního prostoruOtočné dřevěné žaluzie o výšce 210 cm jsou skvělým doplňkem nejen do pergoly, ale své místo nachází také například v případě venkovní terasy, zimní zahrady, restaurace a kavárny nebo v prostoru u bazénu.

Do naší nabídky nově zařazujeme také praktické a elegantní hoblované dřevěné plotovky. Nové dřevěné plotovky u nás zakoupíte bez nátěru – přírodní - snadno si je tak natřete a sladíte s odpovídající barvou vaší pergoly či zahradního nábytku. Velkou výhodou vybraných plotovek je také jejich estetické boční zaoblení, které mnoho výrobců nenabízí. Prodej po 10 ks.

Šířka desky je 9,5 cm. Plotovky lze vybírat ve výškách 100, 120, 150 a 180 cm ve variantě s rovnou či zaoblenou vrchní částí:


Plotovky lze využít k vytvoření nového plotu či praktické ohrady. Dřevěné plotovky jsou vhodné také na malé plůtky kolem Vašich zahrádek apod.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys