NOVINKA: Stroje na výrobu a balení ekologické výplně

13. 10. 2023

Hledáte cestu jak ekologicky a úsporně vyplnit vaše balíky či jak využít staré kartóny? Přinášíme Vám novinku v podobě strojů na výrobu a balení výplní na míru přesně podle Vašich potřeb. Prozkoumejte všechny stroje na výrobu a balení ekologické výplně na míru již nyní.

Díky přenosným výrobníkům a odvíječům ekologicky šetrného vycpávkového materiálu, který tvoří vysoce kvalitní alternativu k bublinkové fólii, si sami vyrobíte jen tolik papírové bublinkové výplně, kolik právě potřebujete pro zabalení i velmi křehkého zboží jako např. keramiky, skleněných předmětů a rámů. Vhodným řešením také pro ekologické vyplnění prostoru s dobrým tlumícím účinkem. Vytvořenou výplň následně jednoduše odřízněte na požadovanou délku, abyste co nejlépe ušetřili materiál.

Kraftový papír je vyroben z dlouhých vláken jehličnanů, jež mají vysoký stupeň pružnosti a mohou být recyklována, biologicky odbourána a chránit životní prostředí.


Zvýšené používání obalových materiálů znamená i zvýšené množství odpadu. Recyklujte do svých balíků proto i to, co zbylo. Nevyhazujte obaly, snižte své výdaje a používejte tyto obalové materiály opakovaně. Znovu použít můžete například pěnový polythylen, papírové výplně i bublinkové fólie.

Například i z nařezaných krabic od svých dodatelů můžete použít přesně tolik materiálu kolik potřebujete. Díky moderní strojům na balení a výrobu výplně si snadno ze starých krabic vytvoříte kvalitní výplňový materiál. K tomu vám skvěle poslouží například perforátor kartonu nebo skartovač na kartón.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys