NOVINKA: Skládací nákupní vozíky

19. 4. 2023

Chodíte na nákupy pěšky nebo by se Vám například při přenášení těžkých nákupů z auta hodil praktický skládací pomocník se spoustou místa, který můžete snadno přenášet, složit a mít vždy po ruce?
Představujeme Vám novinky v podobě skládacích nákupních vozíků! Prozkoumejte všechny jejich výhody již nyní!

Všestranný pomocník nejen na nákupy!

Skládací nákupní vozíky jsou praktickým a všestranně využitelným pomocníkem nejen při každodenních nákupech pro seniory či osoby s nemocí pohybového aparátu, ale lze je využít také pro:

  • na přenášení těžkých nákupů z auta
  • přenášení dílenského nebo zahradnického náčiní a materiálu
  • na piknik nebo do kempu

Díky praktickým kolečkům a snadné manipulaci Vám ušetří spoustu námahy s těžkými taškami. Jsou tak velice praktickým a snadno přenosným řešením nejen pro vaše nákupy. Navíc díky skládací konstrukci nezabírají téměř žádné místo a doma nebo v autě jej pak složíte do kompaktního, prostor šetřícího tvaru a snadno uložíte.

Skládací nákupní vozíky s pevnou uzavíratelnou taškou ocení při svých nákupech zejména ti z vás, kteří často chodí na nákupy pěšky či jezdí MHD. Kovová skládací konstrukce koše je pro snadnou manipulaci doplněna o výsuvné madlo a 2 pevná nebo schodišťová kola. Nosnost vybraných vozíků činí 30 kg. Vnitřní velikost vozíku je 29,5 x 30 cm.
Díky variantě skládacích vozíků se schodišťovými koly navíc snadno zvládnete i náročnější přenos nákupu do vyšších pater.


Skládací nákupní vozíky - kov/plast

Skládací nákupní vozíky v provedení kov/plast jsou pak ideální variantou vhodnou zejména na přenášení těžkých nákupů z auta či na piknik a do kempu. Plastová skládací konstrukce je doplněna o vysouvací hliníkové madlo a 2 pevná nebo 4 otočná kola (2 s brzdou). Nosnost vybraných vozíků je 30 – 35 kg. Vybírat můžete v provedení červeno – černá nebo zeleno – šedá.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys