NOVINKA: Šatní skříňky s kódovým zámkem

27. 2. 2023

​Představujeme Vám nové boxové šatní skříňky s kódovým zámkem, které jsou výhodným řešením pro ukládání osobních věcí pro více uživatelů současně bez nutnosti mít klíč neustále u sebe. Seznamte se s jejich výhodami a praktickým využitím již nyní!

Boxové šatní skřínky s kódovým zámkem jsou výhodným řešením pro ukládání osobních věcí více uživatelů současně v mnoha různých typech zařízení, zejména v místech s vysokou úrovní provozu a potřebou zabezpečení, kde se lidé potřebují převlékat nebo ukládat své osobní věci. Patří sem například:

  • Školy a univerzity

  • Fitness centra a posilovny

  • Plavecké bazény

  • Wellness centra

  • Šatny pro zaměstnance

  • Letiště a vlakové nádraží

Jaké nové šatní skříňky s kódovým zámkem u nás najdete?

V nabídce pro Vás máme s kódovým zámkem tyto kovové šatní skříňky:
Vybírat můžete také dřevěné šatní skříňky s odlišnou variantou kódového zámku:


Výhody skříněk s kódovým zámkem oproti jiným skříňkám

Výhodou boxových šatních skříněk s kódovým zámkem je zejména to, že uživatel nemusí nosit klíč neustále u sebe. Tento faktor může být pro mnoho lidí velice pohodlným řešením, zejména pokud mají uživatelé tendenci klíče ztrácet nebo je zapomínat. Kromě toho se snižuje riziko, že by klíče byly ukradeny či zneužity cizí osobou. Násilné otevření šatní skříňky je navíc mnohem obtížnější a nákladnější než u běžných skříněk s klíčem.

Kódové zámky jsou také snadno použitelné a uživatelsky přívětivé. Stačí jednoduše zadat svůj kód a otevřít dveře skříňky. Šatní skřínky s kódovým zámkem mohou být navíc i velmi účinným způsobem řízení přístupu. Pokud se používají například ve škole nebo na pracovišti, kde vybraní uživatelé pravidelně docházejí, mohou být skříňky a kódy přiděleny jednotlivým uživatelům a účinně sledovány. Na konci školního roku či při odchodu zaměstnance, lze kódy pak jednoduše změnit za nové.

V případě zapomenutí kódu, může být situace řešena různými způsoby v závislosti na konkrétním typu zámku. Některé skřínky umožňují resetování kódu, jiné vyžadují kontaktovat zodpovědnou osobu.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys