NOVINKA: Psí boudy, ohrádky a rampy pro psy!

26. 6. 2023

Hledáte pro svého čtyřnohého přítele či jeho štěňata praktickou boudu, ohrádku, kde se mohou nejen prospat, ale případně i schovat? Nebo byste naopak potřebovali pro vašeho pejska praktickou rampu pro usnadnění nástupu a výstupu do auta či na pohovku? Máme pro vás tip! Nově jsme do naší nabídky zařadili i chovatelské potřeby pro psy a štěňata!

Boudy pro psa

V nabídce kategorie chovatelství pro vás máme nově například praktické boudy pro psy, které jsou vhodné pro umístění nejen do interiéru, ale i i na vaší firemní a domácí zahradě. Odolné psí boudy poskytnou vašim čtyřnohým mazlíčkům nejen dostatek vlastního prostoru pro odpočinek například po vydatném běhu, ale díky robustní konstrukci i bezpečnou ochranu před nepříznivým počasím v každém ročním období. Vybrané boudy pro psy jsou svými rozměry vhodné pro menší i střední plemena psů.

Instalace a demontáž psí boudy je navíc velice snadná, a proto můžete boudy také jednoduše a rychle přenést vždy přesně tam, kde zrovna potřebujete. Možnost čištění pouze tekoucí vodou následně usnadňuje udržování čistoty a hygieny. Vybrané psí boudy jsou rovněž doplněny o plastovou podlahu či stabilní vyvýšený podstavec, který nejen zvyšuje pevnost, ale i termoizolační vlastnosti boudy tím, že brání přístupu chladu a vlhkosti od země. 


Rampy pro psy

Praktickými pomocníky pro psy, kteří naopak běhat již moc nemohou nebo trpí artrózou či artritidou pak mohou být i praktické rampy pro psy s protiskluzovou úpravou, které slouží rovněž i jako prevence těmto kloubovým onemocněním. Rampy pro psy vašim mazlíčkům usnadní nastupování i vystupování na vyvýšenou plochu, například do kufru automobilu nebo na pohovku.

Vybrané rampy pro psy disponují skládací konstrukcí, díky které je navíc snadno složíte, rozložíte a přenesete vždy, když bude zapotřebí. 


Ohrádky nejen pro štěňata

O neposedná malá štěňata na zahradě i v domácnosti se následně postarají například také nové praktické ohrádky pro psy, které vám nejen usnadní jejich výchovu a péči, ale zároveň vytvoří i bezpečnou bariéru, která zajistí, aby se vám nerozutekli do všech koutů a zůstali stále v bezpečí. 

Ohrádky pro štěňata lze využít také jako výběh například pro králíky, koťata a jiná menší zvířátka.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys