NOVINKA: Přístřešky na popelnice

3. 4. 2024

Máte ve firemním areálu umístěny popelnice na tříděný odpad a trápí vás jejich ochrana, vzhled či čistota v okolí umístění popelnic? Máme pro Vás řešení! Představujeme Vám novinku – Elegantní přístřešky pro popelnice na tříděný odpad do objemu 120l a 240l! Prozkoumejte všechny varianty již nyní.
V dnešní době, kdy první dojem mnohdy hraje klíčovou roli při vstupu do firemních areálů mohou přístřešky na popelnice představovat skvělý krok k vylepšení image firmy.

Elegantní kovová konstrukce do každého areálu

Nové přístřešky na popelnice tvoří nenápadná kovová konstrukce s práškovým lakováním v šedém odstínu RAL 7016, která snadno zapadne do jakéhokoliv exteriéru. Pomůže nejen zlepšit vzhled firemního areálu, ale díky nenápadnému designu poskytne také elegantní úkryt různě barevným popelnicím na tříděný odpad.

Vybírat můžete přístřešky na popelnice do objemu 120 l nebo 240 l v základní i přístavné variantě:


Bezpečnost, ochrana i čistota

Díky robustní kovové konstrukci a zavíracímu mechanismu jsou popelnice efektivně chráněny před nepříznivými vlivy počasí. Vaše odpadky tak zůstanou v suchu i při deštivém počasí.
Přístřešky na popelnice skvěle poslouží také jako ochrana před nočními pochůzkami zvířat a nepovolaných osob okolo popelnic. Zajistí tak i větší míru čistoty v prostoru, kde jsou popelnice umístěny a hygienu.  

Snadný přístup k popelnicím i údržba

Přístřešky pro popelnice jsou doplněny o horní výklopný poklop pro snadný a bezpečný přístup k obsahu popelnice. Výklop spolu s madlem a zajišťovacím řetízkem usnadňují pravidelné vyprazdňování, vhazování i údržbu popelnice.

Dlouhodobá investice

Kovové přístřešky na popelnice vydrží mnoho let s minimální údržbou. Jsou dlouhodobou investicí nejen z hlediska estetiky, ale i udržitelnosti a ochrany životního prostředí.

Přístřešky na popelnice jsou vhodné například pro popelnice na tříděný odpad o objemu 120 l nebo 240 l (dle vybrané varianty):


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys