NOVINKA: Designová svítidla pro každý kout místnosti!

22. 1. 2024

Potřebujete zútulnit a zpříjemnit atmosféru v místnosti? Vyberte si z široké nabídky nových praktických a designových svítidel přesně dle vašich potřeb.

Nová designová svítidla a osvětlení nejenže osvětlí celou Vaši místnost vlnou barev, ale díky různým designům, barvě či intenzitě svícení mohou skvěle dotvořit atmosféru celé místnosti. 

Interiérové osvětlení Vám nejen zajistí, že se budete v místnostech dobře orientovat, ale pomůže snížit i namáhání očí při četbě či práci.

Stolní lampy: Lokální osvětlení i designový doplněk stolu

Nové designy stolních lamp v sobě kombinují moderní trendy s praktickým využitím. Správná stolní lampa dokáže nejen doladit celkovou atmosféru pokoje, přidat do interiéru jemný světelný akcent, ale zejména dodat světlo přesně tam, kde je potřeba.


Stolní lampy sice poskytují jasné a přímé pracovní světlo, ale především ve večerních hodinách může být přechod mezi světlem ze stolní lampy a temnou místností velice namáhávý pro oči, které se mohou velice rychle začít kazit. Ostrý přechod zároveň nutí lidské oko se neustále přizpůsobovat a vy jste tak dříve unavení.

Cenným doplňkovým zdrojem světla je proto v nočních hodinách včetně zónového osvětlení také celkové osvětlení v místnosti.

Stojací lampy: Osvětlení, které lze umístit kamkoliv

Celkové osvětlení v místnosti skvěle dotvoří také nové stojací lampy, které můžete díky jejich nízké hmotnosti snadno v místnosti přemisťovat z místa na místo.


Nové designové stojací lampy neposkytují pouze světlo například ke čtení, ale svým osobitým stylem dokáží vyčarovat oázu pohody a klidu kdekoliv v místnosti.

Stropní lustry: Hlavní zdroj světla i estetický prvek místnosti

Dominantou místnosti se následně stane elegantní a originální stropní lustr. Správně zvolený stropní lustr nejen, že osvětlí celou místnost, vytvoří příjemnou atmosféru, ale vnese do místnosti i osobitý styl. Díky závěsnému provedení navíc lustr nezabírá na podlaze ani stole žádný prostor, a proto je ideální i pro místnosti s nedostatkem manipulačního prostoru. 


Nezáleží na tom, zda-li hledáte osvětlení na pracovní stůl, do obývacího pokoje nebo do nově otevřené kavárny. V naší nabídce naleznete širokou škálu možností, které se snadno přizpůsobí vašim potřebám i individuálnímu vkusu.

Náš tip:

Při výběru správného osvětlení do vaší místnosti doporučujeme vybírat zejména v závislosti na účelu, prostoru, kde bude světlo použito. Vhodné je také kombinovat více typů osvětlení, které pomohou vytvořit harmonické a pohodlné prostředí v každé místnosti.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys