NOVÉ zahradní sestavy, židle i stoly!

30. 5. 2023

Rozšiřujeme pro Vás nabídku zahradního nábytku o nové modely! Nové zahradní sestavy, zahradní skládací židle i stoly Vás zaujmou nejen svou odolností, ale i komfortem a elegancí! Součástí vybraných zahradních sestav jsou navíc i látkové podsedáky či polštáře! Prozkoumejte je všechny již nyní!

Zahradní sety využijete zejména pokud hledáte rychlé a pohodlné řešení zahradního nábytku v jednotném designu pro větší počet osob. Nové zahradní sestavy z umělého ratanu v elegantní černé barvě v sobě navíc spojují komfort s vysokou praktičností.
Deska stolu u obou vybraných zahradních sestav je vyrobena z tvrzeného černého skla tloušťky 5 mm a látkové polštáře na křeslech i pohovce o tloušťce 5 cm jsou součástí balení.

Vybírat můžete z varianty zahradní sestavy, ve které naleznete 2x křeslo, 1x pohovku a 1x stolek (nosnost křesel 120 kg, nosnost pohovky 240 kg).

V nabídce máme nově ale také modulární zahradní sestavu, která obsahuje 1 stolek a 5 jednotlivých křesel, které si můžete ve spodní části snadno spojit k sobě a vytvořit si tak nejen kompaktní rohovou nebo rovnou sestavu, ale díky oddělení křesel i individuální místa k sezení.

Kategorii zahradního nábytku rozšiřujeme včetně celých zahradních setů také o jednotlivé prvky stolů a židlí, díky kterým si snadno sami vytvoříte své originální zahradní sestavy či pouze skvěle doplníte místa k sezení u nábytku stávajícího.
Nové typy zahradních stolů jsou vyrobeny z kvalitního polywoodu v tmavě hnědé barvě, který vzhledem i svými vlastnostmi skvěle připomíná dřevo a je navržený speciálně pro venkovní použití. Součástí stolu jsou i hliníkové nohy. Nosnost činí 50 kg. Celkové rozměry jsou 152 x 92 x 6,5 cm.

Pro rozšíření individuálních míst k sezení můžete svůj zahradní nábytek následně doplnit také o nové zahradní skládací židle vyrobené z hliníkové konstrukce se sedákem i opěradlem z textilní tkaniny. Skládací konstrukce navíc skvěle šetří prostor, když židli zrovna nevyužíváte. Nosnost 1 židle činí 120 kg. Rozměry jsou 56,5 x 107 cm.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys