NOVÉ: Stolní a stojací LED lampy!

13. 3. 2023

Hledáte pro své čtení, učení či práci v nočních hodinách kvalitní a úsporné osvětlení s mnoha moderními funkcemi jako je například dotykové či dálkové ovládání? Seznamte se s novými stolními a stojacími LED lampami, které nově rozšířily naši nabídku! Oslní Vás nejen elegantním a hlavně úsporným provedením, ale i praktickými vychytávkami, které ve firmě nebo domácnosti jistě oceníte!

Nové stolní a stojací lampy mají elegantní a minimalistický design a disponují také praktickým LED osvětlením, díky kterému ušetříte až 80% výdajů za elektřinu oproti klasické žárovce. Jsou proto praktickým a úsporným společníkem, kterého oceníte nejen na svém pracovním stole, ale i všude tam, kde trávíte dlouhé večery strávené nad prací nebo knihou.

Vybrané modely nových stolních lamp jsou doplněny o nastavitelné ramena či dotykové ovládání, jehož pomocí můžete měnit teplotu barvy světla i nastavovat sílu jasu. Vaše práce či četba v nočních hodinách se tak stane ještě více pohodlnější. Součástí je i možnost přichycení ke hraně stolu.


Naši nabídku praktických svítidel do kanceláře i domácnosti nově rozšiřujeme také o praktické nastavitelné stojací lampy se dvěma nastavitelnými rameny a prostřední částí pro uchycení mobilního telefonu s možností dobití baterie telefonu, které můžete umístit kamkoliv do prostoru.
Prostřední část pro umístění mobilního telefonu navíc oceníte nejen při dlouhých hodinách strávených nad prací, ale například i při natáčení produktových videí nebo reels pro vaše sociální sítě na mobilní telefon.

Ovládání u vybraných stojacích lamp je zajištěno pomocí tlačítek na lampě nebo dálkového ovládání. Součástí je také možnost změny teploty barvy světla i nastavování síly jasu. Všechny nové stolní a stojací LED lampy jsou vyrobeny z velice odolného hliníku a disponují výstupním napětím 12 V

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys