NOVÉ: Skládací schůdky a teleskopické žebříky

20. 5. 2024

Představujeme Vám novinky, které Vám usnadní práci ve výškách. Vyberte si kvalitní hliníkové, ocelové schůdky a teleskopické žebříky. Hliníkové schůdky vynikají svou lehkostí a odolností vůči korozi, zatímco ocelové schůdky nabízejí maximální stabilitu. Díky teleskopickým žebříkům si pak snadno nastavíte ideální výšku žebříku pro různé pracovní úkony. Prozkoumejte je všechny již nyní!

Bezpečí a stabilita ✅

Všechny vybrané hliníkové i ocelové schůdky a teleskopické žebříky mají rýhované protiskluzové nášlapy pro maximální bezpečnost a ochranu před uklouznutím. Protiskluzové patky umístěné ve spodní části následně zajišťují uživateli stabilitu při práci na žebříku a chrání podlahu před poškrábáním. Deklarovaná nosnost je 150 kg.

Skládací schůdky - ideální domů i na zahradu

Nové ocelové a hliníkové schůdky jsou díky své kompaktní a skládací konstrukci, ideálním pomocníkem pro každého. Umožňují snadné uskladnění a přenášení. Své místo nachází nejčastěji při úklidu, malování a podávání předmětů z horních příček regálů a skříní, ať už v domácnostech nebo ve firemních archivech. Své místo ale najdou také na zahradě.

Ocelové schůdky - robustní konstrukce a pěnové madlo

Ocelové skládací jednostranné schůdky jsou vyrobeny z pevné lakované oceli. Ocel je materiál, který je vysoce pevný a odolný proti opotřebení (korozi, poškrábání). Díky své vyšší hmotnosti a robustní konstrukci poskytují ocelové schůdky navíc také vynikající stabilitu při práci na schůdcích. Pěnové madlo usnadňuje manipulaci při častém přenášení mezi různými pracovišti.


Hliníkové schůdky - lehkost a snadná manipulace

Hliníkové schůdky disponují pevnou hliníkovou konstrukcí s profilováním pro vysokou stabilitu. Schůdky vyrobené z hliníku jsou výrazně lehčí než ocelové, což Vám ještě více usnadní jejich přenášení a manipulaci. Stabilitu schůdků podporují také kvalitní protiskluzové patky, které zároveň brání poškození povrchu. Hliník je materiál, který je rovněž přirozeně odolný vůči korozi a schůdky jsou tak vhodné pro použití i do vlhkých nebo venkovních prostředí. Hliníkové schůdky u nás naleznete v různých variantách provedení:

Jednostranné hliníkové schůdky


Jednostranné hliníkové schůdky s poličkou

Lze vybírat i hliníkové schůdky s praktickou integrovanou poličkou. Integrovaná polička poskytuje pohodlné místo pro odkládání nářadí, šroubků či jiných drobných předmětů během práce.
Hliníkové oboustranné schůdky
Teleskopické hliníkové žebříky jsou perfektním řešením pro situace, kde je klíčové snadné přenášení, jednoduchá manipulace a úsporné skladování. Díky snadnému nastavení výšky lze žebřík použít pro různé činnosti v různých výškách.
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys