NOVÉ: Plechové kancelářské regály

10. 12. 2023

Nově pro Vás rozšiřujeme kategorii kovové kancelářské regály o univerzální praktické plechové kancelářské regály se zadní stěnou a 6 policemi v základním i přídavném provedení, které oceníte nejen v kanceláři, ale například i v archívu či ve skladu. Vybrané odolné plechové kancelářské regály lze vybírat ve variantě bílá a černá.

Plechové kancelářské regály se zadní stěnou a 6 policemi jsou speciálně navržené pro skladování pořadačů, šanonů i skladových zásob. Výška regálových sestav a počet polic zajišťují prostor mezi policemi standardizovaný na výšku šanonů, čímž lze optimálně využít skladovací prostor. Nosnost polic 50 kg naprosto dostačuje ke skladování spisů. Rozměry (š x h x v) základních i přídavných regálů jsou 1000 x 300 x 2100 mm.

Nové varianty kompaktních základních regálů dodáváme v balení se 2 bočnicemi, 6 policemi a zadní stěnou. K základním regálům lze pro rozšíření úložného prostoru snadno dokoupit také tzv. přídavné regály, které mají pouze 1 bočnici a montují se přímo k základnímu regálu (nestojí samostatně):


Hlavní výhodou tohoto systému montáže základních a přídavných regálů je nižší cena přídavných regálů, kterou oceníte především při nákupu více regálů, které budou stát vedle sebe.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys