NOVINKA: Usnadněte si práci se dřevem!

17. 6. 2024

Hledáte praktické pomocníky pro řezání a uložení palivového dřeva? Představujeme Vám nové stojany na dřevo, které Vám ulehčí práci se dřevem a vyřeší i jeho elegantní uložení. Mějte dostatek palivového dřeva vždy po ruce a prozkoumejte všechny kovové stojany na dřevo již nyní.

Elegantní kovový stojan na dřevo ke krbu

Rozkládací kovový stojan na dřevo ke krbu je ideálním řešením pro všechny, kteří používají krb nebo pec k vytápění. Díky nastavitelné šířce v rozmezí 480 – 796 mm lze stojan snadno přizpůsobit a umístit do různých prostor. Je vyroben z kovu a opatřen černým práškovým lakováním (RAL 9005), což zajišťuje jeho dlouhou životnost i odolnost proti korozi.








Tento stojan je ideální pro vnitřní použití. Díky elegantní černé robustní konstrukci se navíc stane zajimavým doplňkem každého moderního interiéru.

Skládací stojan na řezání dřeva (koza)

Stojan na řezání dřeva (koza) je praktickým nástrojem pro upevnění polen během řezání pevně na svém místě. S výškou 973 mm a šířkou ložné plochy 610 mm nabízí pohodlné a bezpečné řezání i větších polen. Horní část je opatřena zuby, které zamezují pohybu dřeva, což společně s dostatečnou výškou zvyšuje bezpečnost práce.








Stabilitu i při těžších dřevařských pracích následně ještě více utvrzuje robustní kovová konstrukce s práškovým lakováním (RAL 9005) a hmotností 11 kg. Tento stojan umožňuje snadné řezání polen o průměru až 100 mm (+/- 6 mm), což jej činí praktickým pomocníkem nejen na chatu, chalupu či do rodinného domku, ale i pro profesionály. Koza je navíc skládací, takže nezabere tolik místa při uskladnění.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys