NOVÉ: Klecové vozíky i volně stojící kontejnery!

20. 11. 2023

Hledáte praktické a pohodlné řešení pro manipulaci se zbožím a materiálem ve skladu nebo na prodejně? Seznamte se s novými skládacími rollkontejnery a volně stojícími kontejnery, které nově rozšiřují naši nabídku!

Skládací klecové vozíky a rollkontejnery

Nové skládací rollkontejnery umožňují snadnou manipulaci, přepravu nákladu a vychystávání menšího zboží nejen ve větších skladech, ale i na prodejnách. Lze je také využít jako místo pro úschovu kartonového odpadu nebo pro sběr a shromážďování materiálu.

Robustní konstrukce s nosností až 500 kg doplněná o polyamidová kola s průměrem 155 mm zajišťuje bezpečnou a velmi snadnou manipulaci s nákladem. Díky skládací konstrukci navíc můžete kontejnery snadno rozložit a složit kdykoliv bude potřeba. Vybírat můžete pojízdné klecové vozíky s bočními díly i varianty s dveřmi:


Paletové nástavce a volně stojící kontejnery

Hledáte vhodnou alternativu toho, jak přepravovat a uskladnit větší množství zboží po delší dobu a zároveň ušetřit místo ve skladu? Nově do naší nabídky zařazujeme také drátěné paletové kontejnery a volně stojící kontejnery, které nabízí včetně vysoké nosnosti až 600 kg i maximální stohovatelnost až 3 kontejnerů na sebe při zatížení 500 kg.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys