Zpět do: Nástěnné panely

Nástěnný panel LAYERS, 1200 x 54 x 1486 mm, bílá

Kód zboží: 611594
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 8 ks (Další kusy naskladníme 12.4.2023 - 2 ks)
Zdarma doručíme 22.3.2023
4 336 Kč bez DPH
5 246,56 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Šířka (mm) 1200
Výška (mm) 1486
Hloubka (mm) 54
Hmotnost (kg) 52
Botník Ne
Zrcadlo Ne
Police Ne
Rozměry š x h x v (mm) 1200 x 54 x 1486

Popis zboží

Nástěnný panel LAYERS o šířce 1200 mm, výšce 1486 mm a hloubce 54 mm slouží pro jednoduché nasunutí polic či háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky, takže s nimi můžete posouvat a umisťovat do různých výšek dle libosti. Háčky i police fungují stejně, a proto je můžete libovolně kombinovat. Chcete-li na nástěnný panel LAYERS umístit ještě více polic a háčků, není problém panely skládat vedle sebe.

Při zavěšení panelu na sádrokarton je nutné použití nízké skříně LAYERS, na kterou se panel postaví a upevní na zeď. Nízké skříně naleznete níže v příslušenství. 

Linie jako jednotící prvek

Horizontální linie jako grafický prvek prochází celou kolekcí. V rámci jednotlivých prvků zastává výrazná linie různé funkce, jedna z těchto funkcí je ale všem prvkům společná - sjednocuje jednotlivé prvky do působivého celku. Ať si vyberete jakoukoliv kombinaci prvků, vždy budou vzájemně navazovat a sjednocovat pracovní prostor.

Odolnost a stabilita

Nástěnný panel LAYERS se vyrábí z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 54 mm. Díky tomu jeho nosnost činí až 20 kg a vydrží tak nejen uložení velkého množství dokumentů, ale zvládne i časté přemisťování z místa na místo. Odolnost nástěnného panelu LAYERS utvrzuje i 1 mm ABS hrana, která chrání hrany panelu proti potenciálnímu poškrábání vlivem každodenního používání či přemisťování.

Efektivní využití holých stěn

Nástěnný panel LAYERS obsahuje 3 drážky, do kterých můžete lineárně umístit různé množství polic a háčků, které si k panelu můžete dokoupit. S policemi i háčky můžete následně v drážce libovolně pohybovat po celém jejím obvodu i napříč jednotlivými drážkami závěsného panelu. S využitím háčků Vám tak vznikne například i šatní stěna pro zavěšení oblečení či závěsných květin.

Náš tip: Při umístění několika panelů lineárně vedle sebe dodáte místnosti nejen ucelený vzhled s využitím holých stěn, ale přibude Vám i dostatek úložného prostoru bez většího zásahu do interiéru místnosti.

DOPORUČENÍ při zavěšení na sádrokarton

Nutno podotknout, že hmotnost panelu je necelých 52 kilogramů. Při zavěšení panelu na sádrokarton tedy raději, v rámci stability samotného panelu, důrazně doporučujeme využít jednu z nízkých skříněk z řady LAYERS, kterou přistavíte pod závěsný panel a ta se tak stane potřebnou podporou pro zajištění stability zavěsného panelu umístěného na sádrokartonu.

Objevte řadu kancelářského nábytku LAYERS

Řada LAYERS je prvním nábytkem z kolekce nové značky kancelářského nábytku PLAN, která vznikla ve spolupráci společnosti B2B Partner a designerské dvojice Lenka Damová a Boris Klimek. Řada nábytku LAYERS je nejen minimalistická, plná vrstev, ale i horizontálních linií a za velmi výhodnou cenu.

Oproti ostatním řadám je řada LAYERS specifická zejména svými vrstvami stolní desky, svislými přihrádkami u stolů a skříněk i designem otevírání zásuvek na bázi systému PUSH. V aktualizované kolekci LAYERS najdete vše pro vybavení plně funkční sdílené kanceláře či domácí pracovny s ještě větším důrazem na úložný prostor a ergonomii pracoviště.

Vybírat můžete ze 3 dezénů:

bílá

bílá/šedá

dub přírodní/dub mořený

STOLY

Pracovní stoly LAYERS nejlépe prezentují základní myšlenku vrstvení, která prostupuje celou kolekcí LAYERS. Pracovní plochu tvoří 2 vrstvy desek, které jsou u vybraných variant doplněny o přepážky, u kterých vzniká skrytý odkládací prostor. Psací stoly SINGLE také včetně stálých variant najdete nově navíc i ve výškově nastavitelné variantě! Včetně stolů SINGLE můžete také vybírat i pracovní stoly DOUBLE pro dva pracovníky či jednací stůl ve tvaru čtverce pro více osob.

KONTEJNERY

Pro rozšíření úložného prostoru ihned u stolu jsme pro Vás připravili také nové pojízdné kontejnery i přístavné skříňky ke stolu, které skvěle zapadnou pod pracovní stůl LAYERS nebo jej doplní o přídavnou pracovní plochu.

SKŘÍNĚ

Větší množství dokumentů, šanonů, knihy či jiné předměty, které v současnosti nevyužíváte můžete uložit také do nových kancelářských komod, policových skříní s dveřmi či vysokých i nízkých regálů, které jsme doplnili také o praktické boxy. Naše nabídka se také rozrostla o nové velké knihovny i šatní skříně pro uložení kabátů, které můžete vybírat ve variantě se šatní tyčí nebo výsuvem.

NÁSTĚNNÉ PANELY

Pro zavěšení kabátů určitě oceníte i praktické nástěnné panely, u kterých jednoduchým nasunutím polic či závěsných háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky tak vytvoříte potřebný úložný prostor i šatní stěnu, která zabere minimum místa.

DOPLŇKY

Ke všem výše zmíněným prvkům kancelářského nábytku můžete také dokoupit i praktické doplňky, které Vám zajistí nejen větší míru soukromí, ale zejména ještě více rozšíří úložný i pracovní prostor, čímž ještě více zdůrazní linie prostupující celou kolekcí. Mezi nové kancelářské doplňky řady LAYERS patří:

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku LAYERS v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!